Pilviškiuose gaminama mediena, „sušildyta“ saulės energijos

Paskelbta

Saulės elektrinė ant uždarosios akcinės bendrovės „Remavita“ stogo veikia pusketvirto mėnesio. „Buvo ne tik dienų, kurios kėlė džiugesį. Kovo mėnesį gavome nulinę sąskaitą už elektros energiją. Jau pagaminome 11 megavatų“, – balandžio pabaigoje džiaugėsi įmonės direktorius Ričardas Martinkus.

Paklaustas, ar rezultatai pranoksta lūkesčius, R. Martinkus išvadų daryti neskubėjo. Jo žodžiais, per šį laikotarpį saulė nelepino, vyravo „cepelininis“ dangus. „Laukėme, kada įvyks lūžis ir jis jau įvyko. Galiu drąsiai pasakyti, kad per mėnesį sutaupėme mažiausiai tūkstantį eurų“, – patikino įmonės vadovas.

„Remavitos“ saulės elektrinės galingumas – 99,87 kW. Spindulius gaudo 227 Jinko Tiger 440W saulės moduliai, sumontuoti du Solplanet ASW 45K-LT G2 galingumo inverteriai.

Saulės jėgainė sumontuota ant gamybinių patalpų stogo, nes labai dėkingas buvo jo pasvirimo kampas. „Dėl įrengimo konkuravo kelios įmonės. „VEESLA“ man patiko tuo, kad įtikino, jog negalima statyti aklai, užsispirti kaip senam dinozaurui, kad reikia daryti taip ir ne kitaip, atliko tyrimus, nuo balandžio iki rugpjūčio stebėjo, kaip stogu keliauja saulė. Supratau, kad verta su jais sukirsti rankomis dėl projekto įgyvendinimo. Vieni ateina tik pinigų pasiimti, padaro bet kaip ir paskui dingsta, žinojau, kad su „VEESLA“ taip nenutiks, su šios įmonės specialistais bendrauti buvo lengviausia ir paprasčiausia“, – komplimentų negailėjo įmonės vadovas.

 

Martinkus įsitikinęs, kad „VEESLA“ darbus atliko kokybiškai, o jei koks niuansas ir išlįs, dėl to visiškai ramus: sutartis – ne dviejų, o 22 puslapių, viskas numatyta ir apibrėžta iki smulkmenų. Specialistų kompetencijas ir profesionalumą patvirtina ir tai, saulės elektrinės pridavimo metu vadovas iš ekspertų neišgirdo nė vienos pastabos, kad kas nors neatitinka, ar kas nors padaryta ne taip.

„Remavita“ – nedidelė, 10 darbuotojų turinti ir beveik septynerius metus Vilkaviškio rajone, Pilviškiuose veikianti įmonė. „Esame medinukai: Dirbame stabiliai, konkurencingai, atliekame medienos apdirbimo darbus, ruošiame statybinę, apdailos, lauko darbų medieną“.

Per mėnesį „Remavita“ pagamina 200 kub. m medienos. „Vieniems tas skaičius atrodo didelis, kitiems – mažas, treti – iš viso neturi supratimo, kiek tai yra. Traukinio vagone telpa 60 kub. m medienos, įsivaizduokite, kiek sąstatų „pripildome“ per metus“, – vaizdžiai gamybos apimtis apibūdino netoli geležinkelio veikiančios įmonės vadovas.

Kol dirbo su Amerikos, Australijos ir Anglijos rinkomis, „Remavitos“ apyvarta buvo gerokai didesnė, tačiau padėties direktorius nedramatizuoja ir dabar: „kariaujame dėl vietos po saule Lietuvoje, mums gerai sekasi, atidarome mažmeninės prekybos filialus Lietuvoje“.

 

Domina saulės elektrinės įsigijimas Jūsų įmonei, bet nežinote nuo ko pradėti? Gaukite VEESLA sukurtą brošiūrą, kurioje aprašėme, nuo ko reikėtų pradėti, kokie dokumentai reikalingi norint įsirengti saulės elektrinę.

 

Susisiekite info@veesla.lt

Taip pat skaitykite

Bene pirmieji laidojimo namai, sostinėje įsirengę saulės elektrinę 

Dažnas sostinės ir kelių kitų aplinkinių miestelių gyventojas UAB „Tadora“ iš karto

„INVEGA“ tęsia paraiškų priėmimą saulės elektrinėms įsigyti

Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA)  tęsia

ESO gaminančio vartotojo sąlygos visiems iki 10 kW

Džiugios naujienos! Nuo šiol ESO gaminančio vartotojo sąlygas gali gauti

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę