Apie mus

Atsinaujinanti energija - investicija į ateitį

Šiandien vis didesnis dėmesys skiriamas senkančių žemės išteklių bei jų gavybos sukeltoms aplinkosaugos problemoms spręsti. Tradicinius energijos gavybos būdus keičia atsinaujinantys energijos šaltiniai – ištekliai, kurių atsiradimą sąlygoja tokie gamtos reiškiniai, kaip saulės šviesa, vėjas bei vanduo. Vadovaudamiesi moto „Ateitį kuriame šiandien”, siekiame įgyvendinti savo viziją – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi!

Mūsų misija - kurti geresnius gyventi namus

 

Turime didžiulę patirtį energetikos pramonės sektoriuje Lietuvoje, tad pelnytai galime vadinti save vienais iš tvarios ir nepriklausomos energijos ambasadorių. Mūsų žmonių pastangomis Lietuvoje buvo pradėti diegti vieni iš pirmųjų pramoninių katilų degiklių bei eksploatuoti vieni pirmųjų sieniniai dujinių katilų. Šie pažangūs ir inovatyvūs sprendimai gali padėti palaipsniui atsisakyti senos, aplinkai nedraugiškos įrangos, ekonomiškai ir racionaliai valdyti šildymo sistemas.

Šiandien esame didelė, keliasdešimt profesionalių, kompetentingų ir patyrusių saulės elektrinių projektavimo ir įrengimo specialistų komanda, kuriai patinka permainos bei iššūkiai. Nuolat investuojame savo patirtį ir profesionalumą į naujas energetikos rūšis, novatoriškas technologijas ir procesus, nuolat ieškome naujų energetinių sprendimų ir galimybių.

Servisas

Mūsų specialistai darbuojasi visą parą, todėl esame visuomet pasirengę suteikti pagalbą iškilus netikėtam gedimui ar kitam saulės elektrinės veiklos sutrikdymui.

Apžiūra su dronu

Prieš darbus su dronu apžiūrime pastatą. Tai leidžia labai tiksliai pasižymėti pastato techninius parametrus ir efektyviai panaudoti duomenis saulės elektrinės projektavimui.

3D vizualizacija

Kuriame saulės elektrinės projekto 3D skaitmeninę vizualizaciją, kuri parodo, kaip projektas atrodys po visų elektrinės įrengimo darbų.

Automobiliai

Visi mūsų specialistai naudojasi specialiais VEESLA automobiliais, todėl visą darbui reikalingą įrangą greitai ir patikimai transportuojame patys.

Patyrę montavimo specialistai

Jūsų saulės elektrinę suprojektuos ir įrengs kompetentingų ir patyrusių saulės elektrinių projektavimo bei montavimo specialistų komanda.

Mokymai

Investuojame į savo patirtį ir profesionalumą. Mūsų specialistai nuolat tobulina savo žinias įvairiuose mokymuose, konferencijose ir seminaruose.

Tarptautiniai partneriai

Esame oficialūs Q CELLS, SOLPLANET, FRONIUS, ENEL X, LUCHT LHZ, BLUETTI atstovai Lietuvoje.

VEESLA - patikimas verslo partneris

 

Atsižvelgdama į individualius kiekvieno kliento poreikius, mūsų profesionali ir patyrusi komanda planuoja, projektuoja, parenka optimalius, aplinkai draugiškus sprendimus ir stato:

 • Saulės elektrines namams ir verslui;
 • Šilumos siurblius;
 • Akumuliacinius radiatorius;
 • Baterijas, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas;
 • Automobilių krovimo stoteles;
 • Individualias vėjo jėgaines.

Pribrendote sąmoningam vartojimui ir energetinei nepriklausomybei? Kreipkitės, atsižvelgdami į individualius jūsų poreikius, rasime optimaliausią sprendimą. Ateitį kuriame šiandien!

Pradėkite gaminti energiją šiandien!

Nusprendėte, kad laikas tapti nepriklausomiems elektros gamintojams? Kreipkitės į mus, o mes pasiūlysime labiausiai jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!

  0
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę