APIE MUS

Mes, VEESLA įkūrėjai, turime didžiulę patirtį energetikos pramonės sektoriuje Lietuvoje, tad pelnytai galime vadinti save tvarios ir nepriklausomos energijos ambasadoriais. Dar 1995 m. mūsų pastangomis Lietuvoje buvo pradėti diegti pirmi pramoninių katilų degikliai bei eksploatuoti pirmieji sieniniai dujiniai katilai. Šie pažangūs ir inovatyvūs sprendimai padėjo palaipsniui atsisakyti senos, aplinkai nedraugiškos įrangos, taupyti kurą, ekonomiškai ir racionaliai valdyti šildymo sistemas.
Šiandieniniame pasaulyje vis didesnis dėmesys skiriamas senkančių Žemės išteklių bei jų gavybos sukeltoms aplinkosaugos problemoms spręsti. Tradicinius energijos gavybos būdus siekiama pakeisti atsinaujinančiais energijos šaltiniais – ištekliais, kurių atsiradimą sąlygoja tokie gamtos reiškiniai, kaip saulės šviesa, vėjas bei vanduo. Tad vadovaudamiesi moto “Ateitį kuriame šiandien”, siekiame įgyvendinti savo viziją – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi. Tai ne tik energetinė autonomija ir naudinga bei atsiperkanti investicija į ateitį, bet ir našus indėlis į ekologišką aplinką. Mums patinka permainos ir iššūkiai, todėl nuolat investuojame savo patirtį ir profesionalumą į naujas energetikos rūšis, novatoriškas technologijas ir procesus, nuolat ieškome naujų energetinių sprendimų ir galimybių.
Atsižvelgdama individualius kiekvieno kliento poreikius mūsų profesionali ir patyrusi komanda planuoja, projektuoja, parenka optimalius, aplinkai draugiškus sprendimus ir stato:

  • Saulės elektrines namams ir verslui
  • Šilumos siurblius
  • Akumuliacinius radiatorius
  • Baterijas, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas
  • Automobilių krovimo stoteles
  • Kuria VEESLA saulės elektrinių parką

Aktyviai dirbdami ir tiekdami profesionalias paslaugas ne tik spėjome užsitikrinti patikimo verslo partnerio vardą, bet ir išsikėlėme misiją, prie kurios turėtų prisijungti kiekvienas sąmoningas bendruomenės narys – sprendžiant tvarios energetikos uždavinius kurti ekologiškesnius ir geresnius gyventi mūsų visų namus, nedarančius neigiamo poveikio aplinkai.
Pribrendote sąmoningam vartojimui ir energetinei nepriklausomybei? Kreipkitės, atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius, rasime optimaliausią sprendimą!