Paslaugos

Saulės elektrinės namams

Pirmieji gaminantys vartotojai į saulės energetiką investavo nedrąsiai, tačiau šiandien jau niekam nebėra paslaptis, jog šios investicijos ženkliai sumažina elektros energijos kainą. Ar žinojote, kad saulės elektrinė pradės atsipirkti jau nuo pirmosios elektros sąskaitos? Su saulės elektrine sutaupysite iki 70% elektros išlaidų, o APVA parama leis susigrąžinti iki 30% investicijų!

Žinome, kad Lietuvoje vis dar gajūs mitai, susiję su saulės elektrinėmis. Daugelis galvoja, kad saulės elektrinę sunku įsirengti, tačiau mes norime tai paneigti – šiam darbui atlikti pasirinkus profesionalus, elektrinė gyvuos maksimaliai ilgai ir dar gausite garantiją. Kitas mitas – Lietuvoje per mažai saulės. Tik norime atkreipti dėmesį, jog Lietuvos apšviestumo rodikliai panašūs į Vokietijos. O ar žinojote, kad Vokietija pirmauja Europoje pagal bendrą saulės elektrinių galią?

Jeigu ir jūs nerimaujate, kad saulės elektrinę prižiūrėti sudėtinga, galime nuraminti. Priežiūra praktiškai nereikalinga! Visas dulkes nuplauna lietus, o sniegas tiesiog nuslysta nuo paviršiaus. Suteikiame iki 25 m. garantiją saulės moduliams ir iki 25 m. garantiją inverteriams.

Saulės elektrinė – tai išties puikus ateities sprendimas ne tik siekiantiems ilgalaikės ekonominės naudos, bet ir norintiems kurti tvarią socialinę bei aplinkosauginę naudą! Pribrendote sąmoningam vartojimui ir energetinei nepriklausomybei? Kreipkitės, atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius rasime optimaliausią sprendimą!

Gaukite pasiūlymą!

Norite prisijungti prie sąmoningų vartotojų rato ir tapti energetiškai nepriklausomi? Pateiksime Jums individualų, jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!

Energetinė autonomija

Nepriklausykite nuo elektros kainų svyravimų.

Atsiperkanti investicija

Sutaupykite iki 70% elektros išlaidų, o su APVA parama susigrąžinkite iki 30% investicijų.

Beveik jokios priežiūros

Visas dulkes nuplauna lietus, o sniegas tiesiog nuslysta nuo paviršiaus. 25 m. garantija saulės moduliams ir 28 m. inverteriams.

Greitas įrengimas

Standartinės komplektacijos saulės elektrinę įrengsime per 18 dienų.

Aukščiausia kokybė ir patikimumas

Esame oficialūs Fronius ir Q CELLS atstovai Lietuvoje.

Gyvenkite ekologiškai

Kurkite švaresnę ateitį su žaliąja energija.

Darbo etapai

 1. 1

  Gausime užklausą

  2

  Apžiūrime pastatą

  3

  Parenkame optimalų variantą

 2. 4

  Suderiname leidimus ir paramą

  5

  Paruošiame projektą

  6

  Pasirašome sutartį

 3. 7

  Sumontuojame

  8

  Atiduodame vertinimui

  9

  Apmokome ir prižiūrime

D.U.K

Kaip panaudojama pagaminta energija?

Jeigu saulės elektrinė gamina daugiau elektros energijos nei tuo metu yra suvartojama, likusi nepanaudota energija yra pateikiama į skirstomuosius ESO tinklus.

Jeigu jūsų namų vidaus įrenginiai vartoja daugiau energijos nei tuo metu pagamina saulės elektrinė, energijos skirtumas yra padengiamas iš ESO skirstomojo tinklo atgaunant anksčiau į tinklą pateiktą elektros energiją.

Per kiek laiko atsipirks mano saulės elektrinė?

Saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra 5-6 metai (jei pasinaudosite APVA parama). Atsipirkimas priklauso nuo saulės elektrinės įrangos, stogo tipo, pasvirimo kampo bei elektros suvartojimo sąnaudų. Kuo didesnis Jūsų elektros energijos poreikis generacijos metu, tuo greičiau atsiperka saulės elektrinė.

Kokias garantijas suteikiate?

Suteikiame šias garantijas:

 • Moduliams suteikiama nuo 12 iki 30 metų produkto garantiją ir 25-ių metų su 86-90 % efektyvumo garantiją;
 • Įtampos keitikliui (inverteriui) suteikiama nuo 5-10 metų garantiją su galimybe pratęsti iki 20-25 metų;
 • Tvirtinimo konstrukcijai suteikiama 10-ies metų garantiją;
 • Ranga (5 metų rangos garantija, 10 metų užslėpto defekto garantija). VEESLA veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Gaukite pasiūlymą šiandien!

Užpildykite formą ir mes pateiksime geriausią jums saulės elektrinės pasiūlymą!

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę
    Apply Coupon