Paslaugos

Saulės elektrinės

Pirmieji gaminantys vartotojai į saulės energetiką investavo nedrąsiai, bet šiandien jau niekam nebėra paslaptis, jog šios investicijos ženkliai sumažina elektros energijos kainą. Ar žinojote, kad saulės elektrinė pradės atsipirkti jau nuo pirmo jos įjungimo? Su saulės elektrine sutaupysite iki 90 % elektros išlaidų, o APVA parama leis susigrąžinti iki 40 % investicijų!

 

O dar, ar žinojote, kad saulės elektrinės priežiūra – praktiškai jokia? Dulkes nuplauna lietus, o sniegas intensyviau pašvietus saulei tiesiog nuslysta nuo paviršiaus. Ir ar žinojote, jog Lietuvos apšviestumo rodikliai yra panašūs į Vokietijos, kuri pirmauja Europoje pagal bendrą saulės elektrinių galią? Lietuvoje daug mitų, kuriais tikėti nėra prasmės! Įrengsime saulės elektrinę ir suteiksime iki 30 m. garantiją saulės moduliams ir iki 20 m. garantiją inverteriams.

 

Pribrendote sąmoningam vartojimui ir energetinei nepriklausomybei? Kreipkitės, atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius rasime optimaliausią sprendimą!

Gaukite pasiūlymą!

Norite prisijungti prie sąmoningų vartotojų rato ir tapti energetiškai nepriklausomi? Pateiksime Jums individualų, jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!

Energetinė autonomija

Nepriklausykite nuo svyruojančių elektros energijos kainų. Įrengta saulės elektrinė suteiks stabilumo dešimtmečiams į priekį.

Atsipirkimas per 3-4 metus

Įsirengę saulės elektrinę sutaupykite iki 90% elektros išlaidų. Pasinaudojus APVA parama saulės elektrinės atsiperkimo terminas vos 3-4 metai.

Saugi investicija!

Suteikiama iki 30 m. garantija saulės moduliams ir iki 20 m. inverteriams. Pasirinkus patikimimų gamintojų įrangą - jūsų investicija bus apsaugota dešimtmečiams.

Įrengsime per 2-4 savaites

Standartinės komplektacijos saulės elektrinę įrengsime per 2-4 savaites nuo kreipimosi, priklausomai nuo lokacijos.

Svarbiausia kokybė ir patikimumas

Lietuvoje atstovaujame pasaulyje pripažintus prekės ženklus Q CELLS, SOLPLANET, FRONIUS, ENEL X, LUCHT LHZ ir BLUETTI. Aukščiausia kokybė už sąžiningą kainą!

Mes viskuo pasirūpinsime!

Palengvinsime saulės elektrinės įrengimo procesą kiekviename žingsnyje, jog visas procesas jums būtų aiškus ir lengvas. Padėsime užpildyti paramos dokumentus ir pasirūpinsime reikiamais leidimais.

Solplanet

Darbo etapai

 1. 1

  Gausime užklausą

  2

  Apžiūrime pastatą

  3

  Parenkame optimalų variantą

 2. 4

  Suderiname leidimus ir paramą

  5

  Paruošiame projektą

  6

  Pasirašome sutartį

 3. 7

  Sumontuojame

  8

  Atiduodame vertinimui

  9

  Apmokome ir prižiūrime

D.U.K

Kaip panaudojama pagaminta energija?

Jeigu saulės elektrinė gamina daugiau elektros energijos nei tuo metu yra suvartojama, likusi nepanaudota energija yra pateikiama į skirstomuosius ESO tinklus.

Jeigu jūsų namų vidaus įrenginiai vartoja daugiau energijos nei tuo metu pagamina saulės elektrinė, energijos skirtumas yra padengiamas iš ESO skirstomojo tinklo atgaunant anksčiau į tinklą pateiktą elektros energiją.

Per kiek laiko atsipirks mano saulės elektrinė?

Saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra 3-5 metai (jei pasinaudosite APVA parama). Atsipirkimas priklauso nuo saulės elektrinės įrangos, stogo tipo, pasvirimo kampo bei elektros energijos pirkimo kainos. Kuo didesnis Jūsų elektros energijos poreikis generacijos metu, tuo greičiau atsiperka saulės elektrinė.

Kokias garantijas suteikiate?

Suteikiame šias garantijas:

 • Moduliams suteikiama nuo 12 iki 30 metų produkto garantiją ir 25-ių metų su 86-90 % efektyvumo garantiją;
 • Įtampos keitikliui (inverteriui) suteikiama nuo 5-10 metų garantiją su galimybe pratęsti iki 20 metų;
 • Tvirtinimo konstrukcijai suteikiama 10-ies metų garantiją;
 • Ranga (5 metų rangos garantija, 10 metų užslėpto defekto garantija). VEESLA veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.
 • Kaina skaičiuojama individualiai, nes priklauso nuo saulės modulių, inverterių pasirinkimo, galingumo, stogo dangos tipo ir kitų kriterijų.
Kaip veikia saulės elektrinė?

Saulės elektrinės veikimo principas labai paprastas. Sumontuotos ant stogo ar ant žemės saulės elektrinės tarsi „sugeria“ saulės spindulius ir paverčia juos energija, kuri gali būti iš karto naudojama namuose arba, jei jos per daug, perduodama „pasaugoti“ elektros tinklams ar saugoma tam skirtose baterijose. Be to, tokia saulės elektrinė nereikalauja kasdienės priežiūros. Tad ir prižiūrėti, ir naudotis – labai paprasta!

Kiek kainuoja saulės elektrinė?

Į šį klausimą galima atsakyti klausimu – o kiek elektros per metus išnaudojate? Tai esminis dalykas norint sužinoti, kokia yra saulės elektrinės kaina. Todėl, kad kainos skiriasi nuo to, kokios galios saulės jėgainės reikia poreikiams tenkinti. Ar tai būtų 5 kW ar 10 kW, o gal namas didelis ir reikia 30 kW galios elektrinės? Svarbiausia, jog elektros kainos sumažės, kad ir kokia bebūtų saulės elektrinė.

Kiek elektros energijos pagamina saulės elektrinė?

Saulės elektrinė gali pagaminti tiek elektros energijos, kiek Jums jos reikia. Tiesiog būtina pasirinkti, kokios galios saulės elektrinė reikalinga, pvz., jei mažiau, tai gali būti 6 kW, jei daug – 30 kW. Galite rinktis pagal galimybes ir poreikius!

Kas yra hibridinė saulės elektrinė?

Hibridinė saulės elektrinė tai yra saulės elektrinė, kuri gali kaupti elektros energiją iš saulės elektrinės į energijos kaupimo sistemą per hibridinį inverterį. Vienas iš trijų svarbių hibridinės saulės elektrinės komponentų yra hibridinis energijos įtampos keitiklis.

Saulės elektrinės namams

Saulės Kolektoriai – tai įranga, kuri kažkada leido suprasti žmonėms, kokia yra saulės energijos teikiama nauda ir paskatino įsirengti pirmąsias saulės elektrines. Tačiau šiuo metu jie vis mažiau naudojami dėl didesnio modulių efektyvumo ir galimybės energiją pasisaugoti šaltajam periodui, kai saulės kolektoriai neveikia.

Tad kas gi yra saulės elektrinė? 
Saulės elektrinė (dar kitaip vadinama saulės jėgainė) – techninių sprendimų ir įrenginių visuma, kuri saulės spindulius konvertuoja į elektros energiją. Tokią sistemą sudaro saulės moduliai, inverteris ir montavimo konstrukcija bei kitos sudedamosios. Paprastai kalbant, tai fotovoltinė plokštė (modulis) sugeria spindulius, o inverteris perduoda energiją namams. Nors saulės elektrinė efektyviausiai veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio, tačiau ji gali pagaminti elektros energiją visų metų kliento poreikiams – svarbu tinkamai parinkti elektrinės dydį. Saulės elektrinės dažniausiai montuojamos ant stogo, bet gali būti ir ant žemės. Jėgainė nekelia triukšmo, nėra vibracijų ir judančių komponentų, kurie keltų pavojų aplinkiniams.

Saulės jėgainės įrengimas ant stogo – priimti tokį sprendimą ryžtasi ne kiekvienas, nes daugeliui toks įrenginys sukelia daug papildomų klausimų, o ir kaina domina: Iš ko susideda ir kaip veikia saulės elektrinė? Kokią naudą atneša saulės jėgainės? Kiek kainuoja saulės elektrinė? Kiek elektros pagamina? Kaip įsirengti? Ir tai tik keli klausimai, kurie iškyla pradėjus galvoti apie nuosavą saulės elektrinę. 

Pirminės priežastys, kodėl verta – tai leidžia naudotis pigesne elektra, nes kainos žymiai mažesnės (kas yra labai svarbu, nes tai suteikia finansinio stabilumo) ir tai yra vienas iš žaliosios energijos sprendimų, dėl to neteršia gamtos. 

Saulės elektrinės įrengimas

Saulės elektrinės įrengimas Jūsų namams su Veesla profesionalais! Mūsų specialistai greitai atlieka visus reikiamus darbus, kad Jūs galėtumėte pradėti naudotis nuosavame name pagaminta pigesne elektra!

Kad būtų galima įrengti sistemą, kuri saulės energiją paverčia elektra, pirmiausiai reiktų išsirinkti, kurioje vietoje, pagal Jūsų pageidavimą ir atsižvelgiant į galimybes, turėtų būti saulės elektrinė – ar ant stogo, o gal net vietoj stogo, ar tiesiog ant žemės.

Dažniausiai pasirenkamas variantas – saulės elektrinė ant stogo. Todėl, kad beveik ant kiekvieno stogo yra įmanomas saulės jėgainės įrengimas. Toks būdas itin populiarus, nes išnaudojamas plotas, (kuris jokiems kitiems tikslams nėra naudojamas), o ir kainos atžvilgiu pasirinkimas yra itin geras.

Palyginus su saulės jėgaine vietoj stogo dangos, kitaip dar vadinama integruota saulės elektrinė – toks variantas yra tinkamas tik naujos statybos namams ir jos kaina žymiai didesnė. Arba, jei planuojama keisti stogą ne visai naujam name (jei tai yra įmanoma), tuomet „vienu šūviu galima nušauti du zuikius“ – saulės elektrinė ir stogas viename. Nors toks sprendimas ir atrodo itin estetiškai, tačiau jo įrengimas ir aptarnavimas daug sudėtingesnis. Taip pat tokios elektrinės efektyvumas bus žemesnis dėl prastesnio modulių aušinimo lyginant su standartinėmis elektrinėmis.

Jei nėra galimybės sumontuoti saulės elektrinę ant stogo ar vietoj stogo dangos, tuomet galima įrengti saulės elektrinę ant žemės. Tai puikus variantas, ypač jei turite didesnį sklypą, nes moduliai orientuojami pietų kryptimi, o naudojama „Tree System“ antžeminė konstrukcija leidžia sumontuoti modulius 35 laipsnių nuolydžio kampu. Tokiomis sąlygomis dirbanti saulės elektrinė Jus džiugins maksimaliomis elektros energijos generacijomis.

Sistemos montavimas

Saulės elektrinės montavimas nėra sudėtingas, kai darbus atlieka profesionalai!

Veesla specialistai atvyks su reikiama įranga ir atliks visus darbus. Saulės elektrinės montavimas vykdomas itin greitai ir tvarkingai. Tad Jums nereiks jaudintis nei dėl laiko, nei dėl tvarkos.

Jėgainės montavimas gali užtrukti priklausomai nuo įrengiamos sistemos tipo: 

 • prie tinklo prijungta elektrinė;
 • hibridinė saulės elektrinė (su baterijomis); 
 • saulės elektrinė su integruotais išmaniųjų namų sprendimais (elektromobilio įkrovimo stotele, šilumos siurbliu, vandens šildytuvu ar kt.).

Įrengimo terminas priklausys ir nuo įrengiamų modulių ar inverterių kiekio, taip pat stogo dangos tipo ar objekto sudėtingumo ir kitų veiksnių. Tačiau dažniausiai saulės elektrinė sumontuojama per 2-3 darbo dienas. Kur kas ilgiau užtrunka projektavimas, paruošiamieji elektrinės įrengimo darbai ir montavimo eilės laukimas, todėl vidutiniškai saulės elektrinės įrengimas gali užtrukti iki 3-4 mėnesių nuo pirminio kliento kreipimosi.

Išmanūs sprendimai Jūsų namams

Kad elektrinės darbo stebėsena taptų paprastesnė – inverterį „pririšame“ prie interneto ryšio, todėl turite galimybę stebėti, kiek ir kada elektros pagaminama. Ir tokia informacija – Jūsų išmaniajame įrenginyje nuolatos Jums po ranka! Be to, inverterio pririšimas prie interneto leis padaryti būtinus atnaujinimus per atstumą.

Vienas iš kompleksinių sprendimų – išmani saulės elektrinė. Tokia elektrinė geba „komunikuoti“ su įrenginiais namuose, kuriems reikia daugiausiai elektros energijos, pavyzdžiui: elektromobilio įkrovimo stotelė, šilumos siurblys, vandens šildytuvas ir kt.. Šios „komunikacijos“ tikslas – kad pagaminta elektros energija būtų sunaudojama kuo efektyviau, o „pasaugojimui“ į ESO tinklus būtų atiduodama tik perteklinė elektros energija. Tokia elektrinė ne tik mažiau apkraus elektros tinklus, bet ir sumažins sąskaitas klientui.

Saulės elektrinė gali namams suteikti autonomijos net tada, kai ESO tinklas susiduria su nestabilumais. Tiesiog reikalingi bus ne tik moduliai, inverteriai, panelės, bet ir akumuliatoriai, baterijos. Toks būdas taip pat naudojamas vietovėse, kur nėra galimybės prisijungti prie elektros tinklų. Be to, galėsite pasirinkti ir mišrų būdą – prijungta prie skirstomųjų tinklų ir dar turėti akumuliatorių sistemą, kad perteklinė elektra kauptųsi ir ne viskas būtų perduodama į tinklą. Toks sprendimas ženkliai padidina pradinės investicijos kainą, tačiau klientui suteikia papildomų naudų, kurios ilgainiui sukurs dar didesnę naudą.

Saulės jėgainės kaina

Saulės jėgainės kaina priklauso nuo daugelio veiksnių.
Svarbiausia reiktų nuspręsti, kokios būtent saulės elektrinės reikia Jums ir kokie Jūsų poreikiai, t. y., kiek elektros per metus išnaudojate?
Tai žinant (pvz., koks metinis sunaudojimas), galima nustatyti, kokio galingumo saulės jėgainės reikia (o tiksliau, koks komplektas reikalingas: kiek modulių, inverterių ir kt.). Skaičiuoklė leidžia lengviau tai apskaičiuoti.
Saulės jėgainė gali būti įvairios galios – įprastai ant gyvenamųjų namų įrengiamos saulės elektrinės nuo 5 kW iki 30 kW, o didesnės galios elektrinės įrengiamos komerciniuose objektuose ir galia ten gali viršyti ne tik 100 kW, bet ir 1000 kW.
Pasirinkimui: 5 kW, 6 kW, 7 kW, 10 kW, 15 kW, 30 kW. Jei elektros energijos naudojama mažiau, tuomet dažniausiai renkamasi 6 kW galios elektrinė. Pats populiariausias yra 10 kW saulės elektrinės komplektas. Toks pasirinkimas vyrauja dėl to, jog tokia elektrinė visiškai aprūpina elektra daugiau elektros energijos sunaudojančius namus, o klientas maksimaliai įsisavins APVA paramą saulės elektrinėms. Taip pat tokiu atveju bene geriausias ir atsiperkamumas. Atsipirkimo laikotarpis – vos nuo 3 metų. Tačiau atsipirkimo laikas priklauso ir nuo to, kokią įrangą renkatės, stogo dangos ir t. t.

Taip pat saulės jėgainės kainos skirsis atsižvelgiant į tai, kur būtų vykdomas montavimas: ant stogo, vietoj stogo dangos, ant žemės, privačiam namui ar daugiabučiams. Kad sužinotumėte, kiek kainuos būsima saulės elektrinė – mes įvertiname aukščiau išvardintus kriterijus ir pateikiame Jums individualų pasiūlymą su rekomenduojamais sprendimais.

Faktas, kad Jūsų investicija atsipirks ir suteiks nepriklausomybės nuo kylančių elektros energijos kainų. Taupyti pradėsite iš karto – kai tik bus pajungta ir pradės veikti jėgainė. Jūsų piniginė tai pradės jausti jau po pirmo mėnesio, kai pamatysite žymiai mažesnę elektros sąskaitą!

Saulės elektrinės – atsiliepimai

Kiekvienas mūsų klientas yra patenkintas turėdamas saulės elektrinę. Tai įrodo puikūs atsiliepimai. Stengiamės, kad saulės elektrinės montavimas namams būtų atliktas kuo greičiau panaudojant aukštos kokybės įrangą. Tuo labiau, jog sumontavus saulės elektrinę nepaliekame kliento – apmokome, o po to reguliariai prižiūrime elektrinę nuotoliniu būdu, kad viskas veiktų tinkamai. Taip pat teikiame ir saulės elektrinių aptarnavimo paslaugą, kuri padeda ne tik užtikrinti maksimaliai efektyvų elektrinės darbą, bet ir prailgina elektrinės eksploatacijos laiką!

 

Gaukite pasiūlymą šiandien!

Užpildykite formą ir mes pateiksime jums saulės elektrinės pasiūlymą!


   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę