Paslaugos

Elektromobilių įkrovimo stotelės

Automobilių įkrovimo stotelės namams ar verslui – tai komfortas, greitis ir daugiau laiko sau!

Turite elektromobilį ir esate tuo patenkinti (juk nemažas taupymas!), bet Jums suteikia diskomfortą vien mintis, kad reikės važiuoti ten, kur yra viešos įkrovimo stotelės? O kur dar gyva eilė, jei stotelių yra per mažai, o norinčių daugiau… ARBA laukti parą, kol užsikraus prijungtas į įprastą kištuką namuose… Tačiau nereikia nusiminti ir erzintis dėl šito, nes galite turėti nuosavą įkrovimo stotelę! Elektromobilių įkrovimo stotelės namams ir / ar verslui – visiems Jūsų poreikiams!

Jei turite dar ir saulės elektrinę – tai negalite neturėti automobilių įkrovimo stotelės! Ne tik greitas ir saugus krovimo procesas, bet ir nemokamas! Tuo labiau, jog šitaip – žymiai greitesnis elektrinio automobilio ir taip pat saulės elektrinės atsipirkimas. Ir jokios taršos gamtai!

Su elektromobiliu jums nebereikės ieškoti degalinės, nes akumuliatorių galėsite įkrauti tiesiog savo namuose arba viešose įkrovimo stotelėse bei greitojo įkrovimo stotelėse. Tai užtikrins mūsų oficialūs TELTONIKA partneriai.

Greičiau

Su elektromobilių įkrovimo stotele savo automobilį įkrausite kelis kartus greičiau nei kraudami įprastos galios buitiniu elektros kištuku.

Saugiau

Įkrovimo stotelė automatiškai išjungia saugomą elektros grandinę atsiradus trumpajam jungimui ar kitam nenumatytam trikdžiui. Taip ji apsaugo ne tik elektromobilį, bet ir namų elektros tinklą.

Išmaniau

Įsirengę išmaniąją įkrovimo stotelę, su programėle galėsite reguliuoti įkrovimo laiką, greitį ir galią bei sekti ankstesnių įkrovimų istoriją savo telefone arba naršyklėje.

Patogiau

Elektromobilį įkrausite jums patogiu laiku, tiesiog savo namuose.

Gaukite pasiūlymą!

Kraukite savo automobilį bet kuriuo metu, tiesiog savo namuose. Pradėkite patogiai gyventi jau šiandien!

Galimybė įsirengti bet kur

Įsirenkite elektromobilio įkrovimo stotelę nuosavame name, garaže, nuosavoje automobilio stovėjimo vietoje daugiabutyje, lauke prie namo ir kt. Mes padėsime surasti efektyviausią ir saugiausią įrengimo būdą!

Pripažinti gamintojai

Siūlome tik aukščiausios kokybės pripažintų gamintojų produkciją. Bendradarbiaujame su TELTONIKA, Q.CELLS, SOLPLANET, FRONIUS, ENEL X.

D.U.K

Kokių gamintojų įkrovimo stoteles galite pasiūlyti?

Nesenai pradėjome bendradarbiauti su Lietuvos elektromobilių įkrovimo stotelių gamintojais Teltonika ir galime pasiūlyti 7,4, 11 ir 22kw stoteles. Esame oficialūs ENEL X atstovai Lietuvoje. ENEL X – tai vokiečių įmonė, priklausanti ENEL grupei, kuri siūlo išmanų, greitą, patikimą elektromobilio krovimą. Taip pat esame oficialūs FRONIUS atstovai, todėl galime pasiūlyti FRONIUS įkrovimo stoteles tiems klientams, kurie turi saulės elektrinę su FRONIUS inverteriu. 

Ar siūlote elektromobilių įkrovimo stoteles verslui?

Taip, galime pasiūlyti įkrovimo stoteles ne tik namams, bet ir verslui.

Kuo skiriasi krovimas stotele ir įprastu kištukiniu elektros lizdu?

Su įkrovimo stotele krovimo laikas sutrumpėja iki 7-8 valandų. Naudojant įprastą elektros kištukinį lizdą, įkrauti elektromobilį su didelės talpos baterija (75 kWh ir daugiau) užtruks apie 34 valandas.

Automobilių įkrovimo stotelė

Dažnam, kuris jau turi elektra varomą automobilį, iškyla klausimas – ar elektromobilio pakrovimo stotelė namams tiks jo automobiliui? Atsakome – žinoma, kad taip! Įkrovimo stotelė tinka absoliučiai visiems elektromobiliams. Nors automobilių įkrovimo stotelės yra įvairios, bet jos visos tinka visam elektromobilio tipo lengvajam transportui. Tiesiog gal labiau skiriasi įkrovimo stotelė namams nuo įkrovimo stotelių verslui. 

Elektromobilių įkrovimo stotelės verslui – puikus pasirinkimas, jei įmonei priklauso elektromobiliai ar tiesiog darbuotojai su tokiais važinėja. Šios stotelės net labiau apsimoka, nes vienu metu gali krautis net du automobiliai. Taip pat yra ir kitų privalumų, pvz., galima gauti paramą verslui įsigyjant automobilių įkrovimo stoteles. 

Elektromobilių įkrovimo stotelės dažniausiai skirstomos į tris rūšis (tipus) atsižvelgiant į technines specifikacijas ir elektros įvado galią: 

 • lėto krovimo stotelės; 
 • vidutinio krovimo stotelės; 
 • greito krovimo stotelės.

Mūsų specialistai gali Jums padėti išsirinkti stotelę, nes tai priklauso ir nuo galios resursų Jūsų gyvenamajame ar verslo objekte. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į jungtį, kuria prijungiamas automobilis su stotele.

Žinoma, jog norisi, kad krautųsi staigiai, bet norai ne visada sutampa su galimybėmis. Dėl to, reiktų turėti omenyje, jog kuo greičiau kraunasi, tuo didesnė stotelės kaina.

Įkrovimo stotelės įrengimas – paprastas ir greitas

Atliekame elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo darbus.

Jei įkrovimo stotelė yra nupirkta pas mus, tai mūsų specialistams atvykus į nurodytą vietą bus atliktas stotelės įrengimas. Be to, Jūsų pasirinkta įkrovimo stotelė tarnaus Jums ilgai, nes prižiūrėsime stotelę nuotoliniu būdu.

Kad ir kokią stotelę pasirinksite – įrengimas bus atliktas greitai ir kokybiškai Jūsų namų patalpose arba šalia namų / įmonės. 

Be to, stoteles galima išmaniai valdyti – savo telefone galėsite stebėti krovimo procesą ir kitą naudingą informaciją. 

Greito įkrovimo stotelės

Tai pats greičiausias būdas įkrauti elektrinio automobilio bateriją! Tačiau ir pats brangiausias, deja. 

Lyginant su kitomis stotelėmis šios automobilių įkrovimo stotelės kaina yra didžiausia, nes krovimo laikas yra itin greitas. Tad ir naudojamas dažniausiai komerciniams tikslams. Dėl to, jei norite investuoti ir / ar kurti naują verslą – drąsiai galite galvoti būtent apie tokios automobilio įkrovimo stotelės įsigijimą. Kaip ir kitų, taip ir šios stotelės įrengimas yra paprastas ir lengvas. 

Elektromobilių įkrovimo stotelės kaina

Elektrinių automobilių įkrovimo stotelės kaina priklauso nuo tipo ir nuo to, kiek automobilių gali pakrauti vienu metu. 

Lėto krovimo stotelės kaina yra mažiausia ir tokia pakrauna tik vieną automobilį vienu metu.

Vidutinio krovimo stotelės kaina yra vidutiniška, turi nemažai savų privalumų. 

Greito krovimo stotelės kaina yra didžiausia, bet taip yra dėl greičio – automobilio krovimo laikas sutrumpėja iki 30 min. (80 proc. baterijos).

Jau apsisprendėte dėl elektromobilių įkrovimo stotelės? Turite klausimų dėl automobilio ar elektros įvado galios? O gal norėtumėte detaliau sužinoti, ko reikia, kad būtų atliktas įrengimas? Kreipkitės ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. 

Ir dar šis tas…

Elektromobilis – gerai, bet elektromobilis IR įkrovimo stotelė – puiku, o kad būtų tobula – trūksta tik saulės elektrinės – ir tai yra vienas geriausių sprendimų!

VEESLA siūlomi energetikos sprendimai padės Jums įsigyti viską iš vienų rankų: elektromobilio krovimo stotelę, saulės elektrinę , šildymo ar vėsinimo sprendimą, energijos kaupimo sistemą (bateriją). Taipogi, visiems šiems energetiškai išmanių namų sprendimams teikiame serviso paslaugas. 

Taip Jūs galite būti nepriklausomi, išmanūs, tausojantys gamtą ir, kas be galo svarbu – labai daug sutaupote, nes atsiperka kiekviena investicija!

Gaukite pasiūlymą šiandien!

Nieko nelaukite ir jau šiandien mėgaukitės patogiu, greitu ir išmaniu savo elektromobilio krovimu. Pasiūlysime jums variantą, pritaikytą individualiems jūsų poreikiams.

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę