Paslaugos

Automobilių įkrovimo stotelės

Elektromobiliai iš esmės keičia mūsų kasdienybę ir mobilumą. Jeigu su dyzeliniais ir benzinu varomais automobiliais tekdavo ieškoti patogioje lokacijoje esančios degalinės, tai su elektromobiliais ši problema nebeegzistuoja. Su elektromobiliu jums nebereikės ieškoti degalinės, nes akumuliatorių galėsite įkrauti tiesiog savo namuose arba viešose įkrovimo stotelėse bei greitojo įkrovimo stotelėse. Užteks įkrauti vieną kartą ir suprasite, jog elektromobilio įkrovimas yra toks pats paprastas procesas kaip išmaniojo telefono įkrovimas. Tai užtikrins mūsų oficialūs partneriai ENEL X bei FRONIUS.

Greitesnis įkrovimas

Su elektromobilių įkrovimo stotele savo automobilį įkrausite kelis kartus greičiau nei kraudami įprastos galios buitiniu elektros kištuku.

Patogumas

Elektromobilį įkrausite jums patogiu laiku, tiesiog savo namuose.

Išmanus valdymas

Įsirengę išmaniąją įkrovimo stotelę, su programėle galėsite reguliuoti įkrovimo laiką, greitį ir galią bei sekti ankstesnių įkrovimų istoriją savo telefone arba naršyklėje.

Saugus įkrovimas

Įkrovimo stotelė automatiškai išjungia saugomą elektros grandinę atsiradus trumpajam jungimui ar kitam nenumatytam trikdžiui. Taip ji apsaugo ne tik elektromobilį, bet ir namų elektros tinklą.

Gaukite pasiūlymą!

Kraukite savo automobilį bet kuriuo metu, tiesiog savo namuose. Pradėkite patogiai gyventi jau šiandien!

Galimybė įsirengti
bet kur

Įsirenkite elektromobilio įkrovimo stotelę nuosavame name, garaže, nuosavoje automobilio stovėjimo vietoje daugiabutyje, lauke prie namo ir kt. Mes padėsime surasti efektyviausią ir saugiausią įrengimo būdą!

Pripažinti
gamintojai

Siūlome tik aukščiausios kokybės pripažintų gamintojų produkciją. Bendradarbiaujame su ENEL X bei FRONIUS.

D.U.K

Kokių gamintojų įkrovimo stoteles galite pasiūlyti?

Esame oficialūs ENEL X atstovai Lietuvoje. ENEL X – tai vokiečių įmonė, priklausanti ENEL grupei, kuri siūlo išmanų, greitą, patikimą elektromobilio krovimą. Taip pat esame oficialūs FRONIUS atstovai, todėl galime pasiūlyti FRONIUS įkrovimo stoteles tiems klientams, kurie turi saulės elektrinę su FRONIUS inverteriu.

Ar siūlote elektromobilių įkrovimo stoteles verslui?

Taip, kartu su ENEL X, galime pasiūlyti įkrovimo stoteles ne tik namams, bet ir verslui.

Kuo skiriasi krovimas stotele ir įprastu kištukiniu elektros lizdu?

Su įkrovimo stotele krovimo laikas sutrumpėja iki 7-8 valandų. Naudojant įprastą elektros kištukinį lizdą, įkrauti elektromobilį su didelės talpos baterija (75 kWh ir daugiau) užtruks apie 34 valandas.

Gaukite pasiūlymą šiandien!

Nieko nelaukite ir jau šiandien mėgaukitės patogiu, greitu ir išmaniu savo elektromobilio krovimu. Pasiūlysime jums geriausią variantą, pritaikytą individualiems jūsų poreikiams.

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę
    Apply Coupon