Paslaugos

Saulės elektrinės verslui

Saulės elektrinės jūsų verslui gali suteikti didelę naudą – pavyzdžiui, efektyviai išnaudoti nenaudojamą pastatų plotą ir taip sutaupyti ir užsitikrinti ilgalaikę energetinę nepriklausomybę. Svarbu paminėti ir tai, jog „žalias“ verslas labai prisideda prie švaresnės aplinkos kūrimo, sumažina CO2 kiekį aplinkojė ir, žinoma, kuria socialiai atsakingos įmonės įvaizdį, kuris itin palankiai vertinamas šiandieninio vartotojo.

Saulės elektrinių pagaminta energija gali būti naudojama vidinėms įmonės reikmėms, o perteklinė energija – parduodama elektros tinklams. Esate įmonė, kuri planuoja ilgalaikes investicijas ir siekiate optimizuoti energijos sunaudojimo kaštus? Žinokite, kad „žalioji“ energetika pagrįstai vadinama viena pigiausių, nes jos įrengimo ir eksploatacijos kaštai sparčiai mažėja. Tapkite gamtai draugišku verslu – susisiekite su mumis jau šiandien!

Gaukite individualų pasiūlymą

Patikėkite saulės elektrinės įrengimą VEESLA profesionalams. Mes jums padėsime žengti pirmąjį žingsnį į tvaraus verslo pasaulį!

Energetinė autonomija

Nepriklausykite nuo elektros kainų svyravimų.

Atsiperkanti investicija

Sutaupykite iki 70% elektros išlaidų, o su APVA parama susigrąžinkite iki 30% investicijų.

Energijos kaštų optimizavimas

Patenkinkite visus vidinius energijos poreikius.

Aukščiausia kokybė ir patikimumas

Esame oficialūs Q CELLS, SOLPLANET, FRONIUS, ENEL X, LUCHT LHZ, BLUETTI atstovai Lietuvoje.

Greitas įrengimas

Saulės elektrinę įrengsime per 18 dienų.

Beveik jokios priežiūros

Visas dulkes nuplauna lietus, o sniegas tiesiog nuslysta nuo paviršiaus iki 30 m. garantija saulės moduliams ir iki 28 m. inverteriams.

D.U.K

Kaip panaudojama pagaminta energija?

Jeigu saulės elektrinė gamina daugiau elektros energijos nei tuo metu yra suvartojama, likusi nepanaudota energija yra pateikiama į skirstomuosius ESO tinklus.

Jeigu jūsų namų vidaus įrenginiai vartoja daugiau energijos nei tuo metu pagamina saulės elektrinė, energijos skirtumas yra padengiamas iš ESO skirstomojo tinklo atgaunant anksčiau į tinklą pateiktą elektros energiją arba perkant ją įprasta tvarka ir kaina.

 

Per kiek laiko atsipirks mano saulės elektrinė?

Saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra 4-6 metai (jei pasinaudosite APVA parama). Atsipirkimas priklauso nuo saulės elektrinės įrangos, stogo tipo, pasvirimo kampo bei elektros suvartojimo sąnaudų. Kuo didesnis Jūsų elektros energijos poreikis, tuo greičiau atsiperka saulės elektrinė.

Kokias garantijas suteikiate?

Suteikiame šias garantijas:

 • Moduliams suteikiama nuo 12 iki 30 metų produkto garantiją ir 25-ių metų su 86-90 % efektyvumo garantiją;
 • Įtampos keitikliui (inverteriui) suteikiama nuo 5-10 metų garantiją su galimybe pratęsti iki 20-25 metų;
 • Tvirtinimo konstrukcijai suteikiama 10-ies metų garantiją;
 • Ranga (5 metų rangos garantija, 10 metų užslėpto defekto garantija). VEESLA veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Gaukite pasiūlymą jau šiandien!

Užpildykite formos laukelius ir mes atsiųsime individualius jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Ateitį kuriame šiandien.

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę