Paslaugos

Saulės elektrinės verslui

Turite nuosavą verslą – įmonę, kuriai priklauso nemažas sklypas ar yra platus stogas? Matote, jog sąskaitos už išnaudotą elektrą nemažos? O gal tiesiog norite prisidėti prie taršos sumažinimo ir kartu su visais kurti švaresnę aplinką? Tuomet Jums vertėtų rinktis sprendimą – saulės elektrinė verslui.

Juk saulė skleidžia spindulius visiems – tai kodėl gi tuo nepasinaudojus? Tai aplinkos neteršianti energija ir ji gaunama nemokamai. Tiesiog reiktų įsirengti saulės elektrinę, kuri pavers saulės spindulius – elektros energija. Tokia elektra patenkins visus įmonės poreikius, o gal net viršys lūkesčius(!)

Jau tapo įprasta matyti saulės elektrines ant privačių namų stogų, bet vis dažniau jos įrengiamos ir ant įmonės stogo. O juk kuo didesnė elektrinė, tuo daugiau naudos iš jos!

Gaukite individualų pasiūlymą

Planuojate eiti tvarumo link? Patikėkite saulės elektrinės įrengimą VEESLA profesionalams.

Padedame su dokumentacija

Padedame gauti saulės elektrinės statybą leidžiančius dokumentus. Parengiame elektrotechninį projektą. Paruošiame dokumentaciją pridavimui VERT bei ESO.

Atsiperkanti investicija

Sutaupykite iki 70%* elektros išlaidų, o su ENA, NMA, Inovacijų agentūros paramomis susigrąžinkite iki 30% investicijų.
*priklauso nuo suvartojimo ir saulės elektrinės galingumo.

Patirtis rinkoje

Esame įrengę daugiau nei 3000 veikiančių saulės elektrinių, kurias nuolat prižiūrime.

Aukščiausia kokybė ir patikimumas

Esame oficialūs Q CELLS, SOLPLANET, FRONIUS, ENEL X, LUCHT LHZ, BLUETTI atstovai Lietuvoje.

Beveik jokios priežiūros

Iki 30 m. garantija saulės moduliams ir iki 20 m. inverteriams. Ištikus nelaimei serviso skyrius pasiruošęs padėti 24/7.

Energetinė autonomija

Nepriklausykite nuo elektros kainų svyravimų.

D.U.K

Kaip panaudojama pagaminta energija?

Jeigu saulės elektrinė gamina daugiau elektros energijos nei tuo metu yra suvartojama, likusi nepanaudota energija yra pateikiama į skirstomuosius ESO tinklus.

Jeigu jūsų namų vidaus įrenginiai vartoja daugiau energijos nei tuo metu pagamina saulės elektrinė, energijos skirtumas yra padengiamas iš ESO skirstomojo tinklo atgaunant anksčiau į tinklą pateiktą elektros energiją arba perkant ją įprasta tvarka ir kaina.

 

Per kiek laiko atsipirks mano saulės elektrinė?

Vidutiniškai saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra 4-6 metai (jei pasinaudosite valstybės parama). Atsipirkimas priklauso nuo saulės elektrinės įrangos, stogo tipo, pasvirimo kampo bei elektros suvartojimo sąnaudų.

Kokias garantijas suteikiate?

Suteikiame šias garantijas:

 • Moduliams suteikiama nuo 12 iki 30 metų produkto garantiją ir 25-ių metų su 86-90 % efektyvumo garantiją;
 • Įtampos keitikliui (inverteriui) suteikiama nuo 5-10 metų garantiją su galimybe pratęsti iki 20 metų;
 • Tvirtinimo konstrukcijai suteikiama 10-ies metų garantiją;
 • Ranga (5 metų rangos garantija, 10 metų užslėpto defekto garantija).
 • VEESLA veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Kaip veikia saulės elektrinė?

Elektrinė sudaryta iš sudedamųjų dalių: saulės modulių, inverterio ar inverterių, montavimo konstrukcijos ir kt. Fotovoltinė plokštė (modulis) sugeria saulės spindulius, o inverteris modulių sukurtą, nuolatinę srovę (DC), keičia į mūsų prietaisams priimtiną, kintamą srovę (AC) ir perduoda energiją įmonėje esantiems įrenginiams.

Saulės elektrinės verslui (arba kitaip dar vadinamos jėgainės) dažniausiai yra statomos ant įmonės, gamyklos stogo arba organizacijai priklausančioje teritorijoje – ant žemės. Šitaip išnaudojamas stogo plotas ar teritorijos plotas, kuris nėra naudojamas jokiems kitiems tikslams. 

Optimaliomis sąlygomis įrengta saulės elektrinė Lietuvoje vidutiniškai pagamina po 1050 kwh elektros energijos per metus iš 1 kW įrengtos galios. Kiek pagamins konkrečiai Jūsų saulės elektrinė galėsime pasakyti po mūsų specialisto apsilankymo Jūsų įmonėje. Vizito metu, su dronu išmatavę stogą paruošime itin tikslią vizualizaciją ir generacijos ataskaitą!

Saulės elektrinė – vertingas sprendimas Jūsų verslui!

Saulės elektrinės verslui įrengiamos įvairių sferų organizacijose: gamyklose (tekstilės, baldų), gyvulininkystės ūkiuose, logistikos ir prekybos įmonėse, fabrikuose, kepyklose, leidyklose, pramonės ir kitose įmonėse. Taip pat ir medicinos sferoje – ligoninėse, poliklinikose. 

Saulės elektrinės verslui yra svarbus sprendimas kiekvienam verslininkui, įmonių vadovams, įstaigų administracijai. Kodėl? Labai paprastas atsakymas – nes tai naudinga organizacijoms dėl kelių svarių priežasčių: 

 1. tokios saulės elektrinės verslui mažina reguliariai patiriamas išlaidas (dėl ko automatiškai didėja pajamos); 
 2. tai investicija, kuri atsiperka per ganėtinai trumpą laikotarpį, o su parama investicinė grąža yra maksimali;
 3. nebelieka rizikos patirti neplanuotas išlaidas susijusias su elektros energija;
 4. saulės elektrinės gamina elektros energiją be jokios taršos gamtai ir žmogui;
 5. turint elektrinę verslas turi galimybę užtikrinčiau plėstis ir vystytis;
 6. įmonėms – tai aukštesnis lygis įvaizdžio ir reputacijos atžvilgiu.

Tai sprendimas, kuris leidžia sutaupyti patiriamus kaštus elektros energijai ir užtikrinti, jog suplanuotos išlaidos elektrai nekis. Kitas svarbus aspektas, jog verslas naudojantis elektros energiją iš atsinaujinančių energijos šaltinių yra palankiau vertinamas tiek visuomenės, tiek investuotojų – tad šitaip pagerinsite savo įvaizdį! 

Saulės jėgainė verslui – paprasta, patogu, naudinga!

Norint sužinoti, kokia elektrinė yra reikalinga Jūsų verslui – rekomenduojame kreiptis į mus, kad įvertintume Jūsų verslo poreikius! 

Apžiūrėję įmonės stogą ir įvertinę informaciją (pvz., kiek elektros energijos yra sunaudojama per metus) bei poreikius, lūkesčius – pasiūlysime tinkamiausią sprendimą Jūsų įmonei. Taip pat pateiksime, kiek sutaupysite per metus ir per kiek laiko atsipirks investicija ir, žinoma, kiek anglies dioksido sumažės aplinkoje. 

Saulės elektrinės įrengimas ant įmonės stogo ar jos teritorijoje vykdomas itin greitai ir paprastai. Nuo popierių iki montavimo ir prijungimo prie elektros tinklų – visus darbus atlieka Veesla specialistai. Taip kad Jums niekuo nereiktų rūpintis. 

Saulės elektrinės montavimui naudojama aukščiausius kokybės standartus atitinkanti įranga, kuri yra pripažinta visame pasaulyje: saulės moduliai, inverteriai, montavimo konstrukcijos, baterijos ir kt. Todėl, kad tik su kokybiška įranga galima užtikrinti maksimalų energijos generavimą.

Saulės elektrinės Jūsų verslui gali suteikti didelę naudą – pavyzdžiui, efektyviai išnaudoti nenaudojamą pastatų stogo plotą ir taip sutaupyti ir užsitikrinti ilgalaikę energetinę nepriklausomybę. „Žalias“ verslas labai prisideda prie švaresnės aplinkos kūrimo, sumažina CO2 kiekį aplinkoje ir, žinoma, kuria socialiai atsakingos įmonės įvaizdį, kuris itin palankiai vertinamas šiandieninio vartotojo.

Saulės elektrinių pagaminta energija gali būti naudojama vidinėms įmonės reikmėms, o perteklinė energija – parduodama elektros tinklams. Esate įmonė, kuri planuoja ilgalaikes investicijas ir siekiate optimizuoti energijos sunaudojimo kaštus? Žinokite, kad „žalioji“ energetika pagrįstai vadinama viena pigiausių, nes jos įrengimo ir eksploatacijos kaštai sparčiai mažėja. Tapkite gamtai draugišku verslu – susisiekite su mumis jau šiandien!

Saulės elektrinės kaina verslui

Verslas, kad ir koks bebūtų – ar didelė bendrovė, ar maža įmonė, o gal tiesiog smulkus šeimos „versliukas“ – gali turėti savo saulės elektrinę ir tai turės nemažai naudos, ypač finansiniu atžvilgiu. 

Elektrinės kaina priklauso nuo to, kokio dydžio įmonė ir kokie jos elektros suvartojimo poreikiai per metus. Taip pat ir nuo to, kokia yra stogo danga, pasirinkta įranga ir techniniai sprendimai. Kuo didesnė saulės elektrinė reikalinga, tuo daugiau kainuoja, bet dėl to tokia investicija žymiai greičiau atsiperka. O po to labai greitai elektros energijos vartojimas įmonei tampa praktiškai nemokamas. Ir dar, atsiradus elektros energijos pertekliui – galima atiduoti „pasaugoti“ elektros tinklams arba tiesiog pardavinėti elektros energiją ir šitaip uždirbti papildomų pajamų. 

Taip, žinoma, saulės elektrinė verslui – tai investicija, kuriai ryžtųsi ne kiekvienas verslininkas, bet juk yra galimybės, kurios leidžia turėti jėgainę ant stogo ar ant žemės sklypo. T. y., parama įmonėms, kurios nori įsirengti elektrinę. Su parama net greitesnis atsiperkamumas!

Verslas ir saulės elektrinė – ką verta žinoti?

Norint pasirinkti Jūsų verslui tinkamą jėgainę – svarbiausia yra suprasti, kokios galios saulės elektrinė yra reikalinga. Tai priklauso nuo vykdomos veiklos ir elektros suvartojimo per metus. Pvz., komerciniams ūkiams gali tikti ir 100 kW saulės elektrinė, bet atsižvelgiant į elektros poreikius galia gali būti žymiai didesnė. Taip kad geriausiai gali pasakyti profesionalai – kokios saulės elektrinės, o tiksliau, kokios galios reikia verslui. 

Saulės elektrinė ant žemės montuojama atitinkamu (pvz., 35 laipsnių nuolydžio) kampu panaudojant antžeminę konstrukciją. Šitaip sumontuota elektrinė gali sugeneruoti žymiai daugiau elektros energijos lyginant su elektrinėmis montuojamomis ant plokščio stogo.

Kokie darbai atliekami, kad būtų atliktas saulės elektrinės įrengimas?

Veesla profesionalai, gavę užklausą apžiūri pastatą ir aptaria su klientu pageidavimus, poreikius ir lūkesčius bei galimybes. Tuomet parenkamas tinkamiausias sprendimas ir pasirašoma sutartis. Toliau vykdomas projektavimas, suderinami leidimai (ir parama, jei tokia yra būtina), o po to montuojama jėgainė. Po jo užsakovas dar yra apmokomas, o saulės elektrinė yra prižiūrima nuotoliu. Tačiau, taip pat yra galimybė užsakyti aptarnavimo paslaugą ir Jums niekuo nereikės rūpintis!

Saulės elektrinių įrengimui naudojama kokybiška, pasaulyje pripažintų gamintojų įranga: saulės moduliai, inverteriai, baterijos ir kt., taip pat ir konstrukcinės dalys, kurios laiko visas jėgainės dalis ant stogo ar ant žemės. Įrangai taikoma garantija. Veesla profesionaliai įrengia patikimą ir ilgaamžę saulės elektrinės sistemą!

Saulės elektrinės verslui lyg saulės parkas, kuriame sugeneruota elektros energija patenkins visus Jūsų poreikius!

Gaukite pasiūlymą jau šiandien!

Užpildykite formos laukelius ir mes atsiųsime individualius jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Ateitį kuriame šiandien.

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę