7 kW saulės elektrinės

Gyvenate sodyboje ir turite pirtelę-sauną, o gal dar yra ūkis ir šildomas šiltnamis? Tačiau šoktelėjus kainoms už elektrą galvojate atsisakyti viso šito? Nors ir labai nenorite? Ir nereikia!!! Galite ir toliau mėgautis gyvenimu, o Jums „padės“ saulės jėgainė. Jūsų nedideliems elektros vartojimo poreikiams tinkanti 7 kW saulės elektrinė sutaupys Jums tikrai nemažai. Tad galėsite džiaugtis gyvenimu!

7 kW saulės elektrinė

Dažniausiai pasirenkama 6 ar 10 kW saulės elektrinė, bet atitinkamais atvejais prireikia tarpinio varianto, t. y. 7 kW saulės elektrinės. Toks pasirinkimas grindžiamas elektros suvartojimu per metus, kai skaičius siekia virš 6000 kWh, bet yra mažesnis nei 9000 kWh.

7 kW saulės elektrinės komplektą sudaro atitinkamas modulių ir inverterių kiekis, konstrukcinės ir kitos dalys. Įranga parenkama atsižvelgiant į priimtus techninius sprendimus. Saulės elektrinėms naudojami pasaulyje žinomų gamintojų įranga. Montuojama labiausiai saulėtoje vietoje – nukreipus į pietų, pietryčių pusę. 

7 kW saulės elektrinė montavimo darbai atliekami itin greitai – per porą dienų. Tačiau visas procesas – nuo užklausos pateikimo ir pastato, sklypo apžiūros iki jėgainės pajungimo – gali užtrukti ir porą mėnesių ar ilgiau. Tačiau tikrai verta, nes norint naudotis nuosavos elektrinės pagaminta elektra reikia itin profesionaliai atlikti visus darbus, o juk taip ir dirba Veesla specialistai!

7 kW galios saulės elektrinės kaina

Tiksli kaina galėtų būti nurodyta iš karto po to, kai specialistai apžiūrėję pastatą ir parinkę saulės elektrinės įrangos komplektą pateiktų pasiūlymą. Tačiau, jei norisi sužinoti, kokia būtų preliminari saulės elektrinės kaina, tuomet galima pasinaudoti skaičiuokle. Svarbu įsidėmėti, kad visais atvejais būtina žinoti, kiek elektros energijos suvartojama per metus. Tai yra lyg pagrindas renkantis saulės elektrinės sistemą. Kaina gali tapti mažesnė gavus paramą saulės elektrinei. Kai kuriais atvejais kaina gali būti didesnė, jei, pvz., norima įrengti integruotą saulės elektrinę.

Yra kelios saulės elektrinės įsigijimo galimybės: pirkti iš karto, išsimokėtinai, mokant gavus paskolą, naudojantis parama. Tad 7 kW saulės elektrinė įsigyjama žmogui patogiu būdu. Kaina gali svyruoti priklausomai nuo įsigijimo būdo.

7 kW galios saulės elektrinė – kodėl verta rinktis?

Verta rinktis 7 kW galios saulės elektrinę, nes tai puiki galimybė sumažinti išlaidas už elektros vartojimą ir tapti labiau nepriklausomais. Be to, ganėtinai greitas atsipirkimo laikotarpis. Gamtos mylėtojai gali būti įsitikinę, jog turint 7 kW saulės elektrinę yra tausojama aplinka. 

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę