APVA parama juridiniams asmenims

Paskelbta

Puikios naujienos juridiniams asmenims, kurie nori pakeisti iškastinio kuro naudojimą ekologiškesniais, labiau gamtą tausojančiais energijos ištekliais. APVA skelbia datą, nuo kurios savo paraiškas paramai gauti galės teikti verslas, norintis prisidėti prie sparčiai senkančių žemės išteklių tausojimo, aplinkosaugos problemų sprendimo bei valstybės plano iki 2030m. visų ekonomikos sektorių išmetamą ŠESD kiekį sumažinti bent 40% palyginus su 1990 metais. Kviečiame susipažinti su pagrindine paramos gavimo informacija.

Kada galima teikti paraiškas?

Nuo liepos 1 d. galite teikti paraiškas paramai gauti pagal Klimato kaitos programos lėšų naudojimo 2020 m. sąmatą detalizuojančio plano priemonę (1.2.2. punktas) „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas privačių juridinių asmenų visuomeninės, gamybinės paskirties pastatuose, kitos paskirties inžineriniuose statiniuose (sąvartynuose, nuotekų valyklų statiniuose), pakeičiant iškastinio kuro naudojimą.

Paraiškos priimamos nuo 2020 m. liepos 1 d. iki rugpjūčio 3 d. 17 val. Paraiškos, kurių išsiuntimo ar gavimo data ankstesnė, nei paskelbta priėmimo pradžia, bus nevertinamos ir grąžinamos atgal.

Paraiškas subsidijai gauti galite pateikti per informacinę sistemą APVIS adresu https://apvis.apva.lt/  

Kas gali būti pareiškėjai ir paramos gavėjai?

Pareiškėjai ir paramos gavėjai gali būti šių pastatų savininkai arba valdytojai:

 • Visuomeninės, gamybinės paskirties pastatų.
 • Kitos paskirties inžinerinių statinių, kurie nuosavybės teise priklauso privatiems juridiniams asmenims.

Svarbu: einamaisiais metais pareiškėjas gali teikti tik vieną paraišką paskelbtiems kvietimams pagal tą pačią metinės sąmatos detalizuojančio plano Priemonę.

2020 m. kvietimui bendra projektų finansavimui skiriama lėšų suma – 14 mln. Eur.

Koks yra subsidijos dydis?

Subsidijos dydis iki 30 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Maksimalus subsidijos dydis vienam pareiškėjui, nevykdančiam ūkinės komercinės veiklos, yra 1 450 000 Eur, o vykdančiam ūkinę komercinę veiklą – 200 000 Eur, tačiau subsidijos dydis projektui negali viršyti 30 procentų visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.

Maksimalų vienam pareiškėjui skiriamos subsidijos dydį riboja aplinkosauginio efektyvumo kriterijus: finansavimo dydis negali būti didesnis nei 0,15 Eur vienam projektu sumažinamam kilogramui CO2 ekvivalento.

Kurkime ateitį šiandien kartu 

Mūsų komandos moto: „Ateitį kuriame šiandien“. Šiais žodžiais siekiame transliuoti svarbią žinutę ir sėkmingai realizuojame savo viziją jau 25 metus. Ši vizija – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi. Tikime, kad tai ne tik energetinė autonomija, tačiau ir svarus indėlis į ekologišką aplinką.

Siekdami sukurti geresnius gyventi namus, kurie nesukelia neigiamo poveikio aplinkai, planuojame, projektuojame ir parenkame tokius draugiškus aplinkai sprendimus: saulės elektrines namams ir verslui, šilumos siurblius, akumuliacinius radiatorius, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas, automobilių krovimo stoteles ir VEESLA saulės elektrinių parką.

Norite su savo verslu prisidėti prie sąmoningo vartojimo idėjos ir susikurti energetinę nepriklausomybę? Susisiekite su mumis ir atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius rasime optimaliausią sprendimą!

Veesla.lt komanda gali jums padėti:

Konsultuojame ir pildome APVA paraiškas;

Konsultuojame saulės elektrinės įrangos klausimais;

Montuojame saulės elektrines.

Taip pat skaitykite

Pilviškiuose gaminama mediena, „sušildyta“ saulės energijos

Saulės elektrinė ant uždarosios akcinės bendrovės „Remavita“ stogo veikia pusketvirto

ESO gaminančio vartotojo sąlygos visiems iki 10 kW

Džiugios naujienos! Nuo šiol ESO gaminančio vartotojo sąlygas gali gauti

Energetiškai efektyvus namas – raktas į energetinę nepriklausomybę

Statydami ir įkurdami namus, žmonės nebegalvoja vien tik apie patogumą ir estetiką. Vis

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę