Paslauga

Energijos kaupimo sistemos

Energijos poreikis nuolat auga, o kartu auga ir poreikis efektyviau ją saugoti. Baterijos, kaip energijos kaupimo sprendimas, atveria naujas galimybes šiuolaikiniam vartotojui.

Kaip tai veikia? Kai kalbame apie energijos kaupimo sistemas, pagrindinė mintis yra saugoti perteklinę energiją tam, kad ją galėtume naudoti vėliau. Tai kaip vandens rezervuaras, kuris laiko vandenį lietingomis dienomis ir naudoja jį sausmečiu.

Energijos kaupimo sistemos veikia tik su hibridiniais inverteriais. Hibridiniai inverteriai yra pažangūs įrenginiai, kurie gali tiekti energiją tiek iš saulės modulių, tiek iš baterijų. Jie leidžia ne tik generuoti, bet ir saugoti elektrą baterijose, o vėliau – ją vartoti. Energijos kaupimo sistemos suteikia lankstumą, saugumą ir efektyvumą energijos vartojime. Derinant jas su hibridiniais inverteriais, galime būti užtikrinti, kad namuose ar versle visada bus elektra.

Kokią bateriją pasirinkti? BYD B-Box Premium HVS 7.7 7.68 kWh – vienas iš populiariausių baterijų pasirinkimų. Aukštos kokybės, ilgaamžė ir lanksti energijos kaupimo sistema. Baterija gali būti naudojama tiek vienos, tiek kelių baterijų konfigūracijoje, priklausomai nuo norimo saugyklos dydžio ir galutinės naudotojo energijos poreikio.

BYD B-Box yra suderinama su daugeliu šiuolaikinių saulės energetikos inverterių, todėl ją galima lengvai integruoti į daugelį esamų saulės energetikos sistemų. Dėl savo modulinių savybių gali būti pritaikyta tiek mažesniems namų saulės energetikos sprendimams, tiek didesniems projektams.

Investuokite į ateitį – investuokite į energijos kaupimo sistemas!

Gaukite pasiūlymą

Kaupkite nuosavoje saulės elektrinėje pagamintą energiją. Sumažinkite priklausomybę elektros tinklams jau šiandien!

Nemokamas energijos saugojimas

Baterijoje sukaupta energija galėsite naudotis nakties metu. Taip sumažinsite išlaidas atiduodant energiją pasaugojimui tinklams.

Alternatyvus energijos šaltinis

Energijos kaupimo sistemos suteiks jums nepriklausomybę nuo elektros tinklų gedimų. Baterijos leis naudotis elektros rezervu net sutrikus tiekimui.

Kaupiamas perteklius

Jeigu pagaminama daugiau elektros, nei galima atiduoti ESO, elektros perteklių galima kaupti baterijoje.

Prisitaikantis sprendimas

Atsižvelgiant į jūsų elektros energijos poreikį, galėsite prisidėti papildomą talpą bei padidinti kaupimo sistemą net iki 30 kWh.

Ilgas tarnavimo laikas

Baterijų tarnavimo laikas siekia dešimtmetį ar ilgiau, o saulės šviesa nieko nekainuoja, tad investicijos tikrai atsipirks!

Pripažinti gamintojai

Dirbame su rinkos lyderiais – Pylontech, DYNESS, Sungrow, Huawei Luna.

D.U.K

Ar galite padėti įsirengti kaupimo sistemą, jei mano saulės elektrinė buvo montuota kitoje įmonėje?

Taip! Nesvarbu, kur ir kas jums montavo saulės elektrinę – mes vis tiek galime padėti įsirengti kaupimo sistemą. Mūsų komanda pasirengusi jums padėti, nepriklausomai nuo to, kas atliko pradinį  įrangos montavimo paslaugą.   

Kokia kaupimo sistemos kaina?

Skaičiuojame kiekvieną atvejį individualiai, kad garantuotume geriausią sprendimą jūsų poreikiams tenkinti.

Su kokiais baterijų gamintojais dirbate?

Dirbame su tokiais rinkos lyderiais, kaip Pylontech, DYNESS, Sungrow, ir Huawei Luna. Tai užtikrina, kad mūsų klientams teikiamos aukščiausios kokybės energijos kaupimo sistemos.

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Kaupkite nuosavoje saulės elektrinėje pagamintą energiją. Sumažinkite priklausomybę elektros tinklams jau šiandien!

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę