Šilumos siurblio skaičiuoklė

Norisi gyventi, užsiimti širdžiai maloniomis veiklomis, skirti daugiau laiko sau. Tačiau, ar tai įmanoma, kai reikia nuolatos galvoti apie būsto šildymą, sąskaitas ir įvairius namų ruošos darbus? O kur dar mėginimas sutaupyti… 

Tačiau dabar tai tikrai įmanoma, nes yra galimybės užsitikrinti komfortą ir laiko bei pinigų optimizavimą. Tereikia išsirinkti savo namams šildymo sistemą oras – vanduo arba oras – oras. Dabar tikriausiai galvojate – o kokios reikia mano namui? Juk šilumos siurblių tiek daug! Į šį klausimą leis atsakyti šilumos siurblio skaičiuoklė.

Šilumos siurblių galios skaičiuoklė

Šilumos siurblio skaičiuoklė – itin naudingas įrankis, apskaičiuojantis, kokios galios šilumos siurblys yra reikalingas namui ar kitam pastatui, kad būtų užtikrintas norimas šildymas visame šildymo plote. 

Tačiau, kad šilumos siurblių galios skaičiuoklė galėtų „paskaičiuoti“ – reikia į ją įvesti reikiamus duomenis, t. y.: 

 • pastato klasė (pvz., +A, šiltintas);
 • pastato tipas (pvz., naujas, renovuojamas, senas); 
 • šildomas plotas (pvz., 70 m2);
 • šilumos poreikis vienam kv. metrui;
 • vidinio šildymo sistemos tipas (pvz., radiatorinė);
 • pastate gyvenančių žmonių skaičius;
 • norimas šildymo būdas (pvz., šilumos siurbliai oras – vanduo, šilumos siurbliai oras – oras).
 • izoliacijos lygis;
 • langų skaičius ir tipas;
 • klimato sąlygos ir kiti veiksniai.

Suvedę duomenis pamatysite, kokios galios šilumos siurbliai yra reikalingi Jūsų pastatui. Šilumos siurblio skaičiuoklė yra lengvai valdoma, tad greitai ir paprastai paskaičiuosite ir turėsite Jums svarbią informaciją (galios poreikis ir kt.).

Šilumos siurblio skaičiuoklė yra veiksminga, tad tikrai verta pasinaudoti, kad būtų apskaičiuotas galios poreikis norint pasirinkti tik Jūsų namui reikalingą šilumos siurblį. 

Oras-vanduo AR oras-oras – kurią sistemą pasirinkti?

Šilumos siurblio skaičiuoklė leis apsispręsti, kurie šilumos siurbliai yra tinkamesni namui ar kitam Jūsų pastatui. 

Kad ir kurią sistemą pasirinksite – tikrai nepasigailėsite, nes kiekviena iš jų turi daug privalumų ir leidžia sutaupyti, nes sumažina išlaidas, taupiai veikia ir nereikalauja beveik jokios priežiūros (tik kartą per metus!). Štai, pvz., šilumos siurblys oras oras dar ir veikia kaip kondicionierius, o tai yra didžiulis išsigelbėjimas vasaros karščių metu! Taip pat, verta žinoti, jog bet kurios galios Samsung šilumos siurbliai yra saugūs, ilgaamžiai, kokybiški. Be to, jie susiejami su išmaniųjų namų sistemomis. 

Šilumos siurbliai oras – vanduo labiau skirtas didesniam šildomam plotui (daugiau nei 70 kv. m.), o jau šilumos siurbliai oras – oras dažniau tinka mažesniam plotui. Tačiau atsižvelgiama į daugelį kitų veiksnių, kurie gali daryti įtaką pasirinkimui. 

Tad, jei iškiltų abejonių dėl skaičiuoklės atsakymų – visada galite kreiptis į Veesla specialistus, kurie padės ir pateiks optimaliausius sprendimus bei rekomenduos tinkamiausius šilumos siurblių variantus. 

Jūsų laukia išmanus komfortas, laikas sau ir mėgstama veikla!

  0
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę