Šildymo sprendimai

Kondicionieriai

Tai vienas inovatyviausių, ekologiškiausių ir ekonomiškiausių patalpų šildymo būdų, nereikalaujančių ypatingos priežiūros ar didelių eksploatacinių išlaidų. Šilumos siurbliai išgauna šiluminę energiją iš žmones supančios aplinkos – dirvožemio, saulės, oro ar gruntinio vandens, ir šią energiją paverčia šiluma bei perduoda į patalpas. 

Maži eksploatacijos kaštai

Šilumos siurblys nereikalauja kasdienės priežiūros, todėl galėsite džiaugtis maksimaliu komfortu su minimaliomis pastangomis.

Komfortas namie

Komfortabilus oras namuose be didelio vargo - tik vieno mygtuko paspaudimu. Kartu įsirengdami saulės elektrinę sutaupysite dar daugiau.

Karšta namie?

Norite patalpas vėsinti ar šildyti ekonomiškai ir ekologiškai? Su mažiau pastangų? Ilgiau nelaukite! Susisiekite su mumis ir gaukite individualų jūsų poreikius tenkinantį pasiūlymą.

Atliksime techninę priežiūrą

Netik įrengsime jums šilumos siurblį, bet ir atliksime kasmetinius aptarnavimo darbus bei gedimų šalinimą garantinio laikotarpio metu ir po jo.

Kaip pasirinkti oras - vanduo šilumos siurblį?

Viskas prasideda nuo konsultacijos ir kliento poreikių išsiaiškinimo

 Kad galėtume jums pateikti pradines rekomendacijas mums yra svarbu žinoti jūsų namų specifiką:

 • Planuojamų šildyti patalpų plotą;
 • Šildymo būdą: grindinis šildymas ar radiatoriais;
 • Pastato energetinio efektyvumo klasę;
 • Karšto vandens poreikį;

Žinodami šią pradinę informaciją galėsime orientuotis koks šilumos siurblys tiktų, o išsiaiškinę likusius jūsų poreikius rekomenduosime geriausią sprendimą. Taigi, nedvejodami kreipkitės į VEESLA – mūsų patyrusi ir kvalifikuota komanda, atsižvelgdama į individualius Jūsų poreikius, ras optimaliausią, tik Jums pritaikytą sprendimą!

Darbo etapai

 1. 1

  Konsultuojame

  2

  Projektuojame

  3

  Pasirašome sutartį

 2. 4

  Montuojame

  5

  Prižiūrime

D.U.K

Ar galima šilumos siurblį valdyti nuotoliu?

Taip, esant interneto ryšiui, yra galimybė valdyti šilumos siurblį programėle. Tai yra ypač aktualu, norint prišildyti ar atvėsinti jūsų savaitgalio sodybą iki atvykstant.

Kokiais kondicionieriais prekiaujate?

Samsung, Daikin, Midea.

Šilumos siurbliai oras – oras

Šilumos siurblys oras – oras savo veikimo principu yra panašus į kondicionierių, tik kad turintis šildymo funkciją. Tokie šilumos siurbliai „imdami“ šilumą iš aplinkos šaltnešiu (freonu pripildytais vamzdeliais) ją perneša į namus, o šiluma patalpose pasklinda oro pūtimo principu.

Šilumos siurblio įranga išdėstyta tiek išorės pusėje (lauke), tiek vidinėje pusėje (namuose), šie du įrangos blokai sujungiami šaltnešiu. 

Samsung šilumos siurbliai skirstomi į du tipus:

 1. „Split“ – oras-oras šilumos siurblys turintis vieną vidinį bloką ir vieną išorinį bloką. Toks sprendimas dėl sąlyginai paprasto montavimo puikiai tiks mažo ir vidutinio dydžio patalpų šildymui.
 2. „MultiSplit“ – tokia sistema turi vieną išorinį bloką montuojamą lauke ir iki penkių blokų montuojamų viduje, todėl puikiai tiks didesnio ploto ir daugiau atskirų erdvių turinčių namų šildymui.

Šilumos siurbliai oras – oras gali ne tik šildyti, bet ir vėsinti. Todėl tai itin pravarti sistema vasarai, kai karščiai yra tiesiog nepakenčiami. Toks siurblys vasarą daug geriau nei ventiliatorius, kuris suteikia vėsos pojūtį dėl oro pūtimo, o šilumos siurblys – atvėsina patalpas iki pageidaujamos temperatūros ir ją palaiko. 

Toks šilumos siurblys reikalauja tik minimalios priežiūros, vieno aptarnavimo per metus, kas leidžia užtikrinti, jog sistema veiks patikimai ir ilgai. Todėl tai itin geras sprendimas laiko ir patogumo atžvilgiu. Palyginus su kieto kuro katilais, ypač senais, kuriuos reikia nuolatos prižiūrėti, valyti ir t. t. Tuo labiau, jog šilumos siurbliai tarnauja ilgai be didelių aptarnavimo išlaidų, o ir įrengimas mažai kainuojantis, nes montavimas paprastas (radus optimaliausią sprendimą). Naudojimas ir valdymas labai lengvas, taip pat galima valdyti nuotoliniu būdu. Tad Jums tikrai patiks!

Šilumos siurblys – efektyvus ir naudingas šildymo sprendimas

Kai norisi jaukumo, šilumos, komforto ir jokių šildymo rūpesčių – tuomet geriausias sprendimas yra šilumos siurblys. Kodėl? Todėl, kad privalumų, priežasčių ir naudų yra išties nemažai.

Tik įsivaizduokite – sugalvojote pailsėti žiemos metu sodyboje už miesto, bet tikrai nesinori atvykus nešioti malkas, kūrenti krosnį, laukti, kol sušils namai…o kas būtų, jei sodyboje būtų šilumos siurblys? Prieš Jums išvažiuojant iš miesto nuotoliniu būdu įjungiate šildymą ir kol atvykstate – sodyboje jau būna šilta ir Jūs tikrai galite ilsėtis be jokių rūpesčių ir su šiluma susijusių darbų.

Kiti šilumos siurblių privalumai ir nauda: 

 • taupymas –  šilumos siurbliai pasižymi aukštu efektyvumu, todėl sumažinsite išlaidas šildymui, dėl ko šilumos siurblio kaina atsipirks labai greitai(!); 
 • paprastas naudojimas ir priežiūra;
 • sistema pritaikyta mūsų klimatui;
 • itin saugi įranga;
 • šildomos ne tik patalpos, bet ir vanduo;
 • jokios taršos gamtai;
 • montavimas greitas ir paprastas;
 • integruojama į bet kurią apšildymo sistemą;
 • tinka ir senos, ir naujos statybos namams;
 • galima naudoti ir kaip kondicionierių;
 • nedarko nei interjero, nei eksterjero;
 • aukšta kokybė;
 • ilgaamžiškumas.

Šilumos siurblių kainos

Iš tiesų šilumos siurbliai yra skirtingi ir jų kainos irgi labai skiriasi. Todėl, kad kaina priklauso nuo pačios sistemos (oras – vanduo, oras – oras), pastato energetinės klasės, šildomų patalpų ploto ir tūrio bei pasirinkto sprendimo sudėtingumo. Taip pat, savaime aišku, jei šilumos siurblys galingesnis ir turintis daugiau privalumų, tai tuomet ir kaina didesnė. 

Lietuvoje yra tikrai nemažas šilumos siurblių pasirinkimas. Tačiau, renkantis šilumos siurblį labai svarbu ir tai, koks būtent šilumos siurblys tiktų Jūsų namams. Mūsų specialistai išsiaiškinę Jūsų poreikius ir lūkesčius bei norimų šildyti patalpų dydį pasiūlys tinkamiausią sprendimą. 

Taip tik atrodo, jog galėtumėte ir patys paskaičiuoti, kokia būtų pasirinktos rūšies šilumos siurblio kaina ir kiek kainuotų šilumos siurblio įrengimas. Tačiau, kad galima būtų parinkti tinkamos galios ir tipo šilumos siurblį reikia įvertinti daug kintamųjų, todėl jokia internetinė skaičiuoklė Jums nepateiks patikimo atsakymo ir nenurodys tikslios įrenginio ar įrengimo kainos.

Kainos atžvilgiu pigiau gaunasi įsirengti oras-oras šilumos siurblį, tiek dėl žemesnės įrangos kainos, tiek dėl paprastesnių įrengimo darbų. Tuo tarpu oras-vanduo sistemos komponentai brangesni, o pats įrengimas sudėtingesnis, tačiau šiluminiai efektyvumo parametrai žemoje temperatūroje bus geresni.

Šilumos siurblys išsimokėtinai – taip, tai tikrai įmanoma! Naudotis pradėsite iš karto, o mokėsite dalimis. Įsirengus šilumos siurblį pradėsite taupyti iškart, nes šildymo kaina gausis pigesnė, todėl tai itin patogus būdas, jei nėra galimybės sumokėti visą sumą vienu mostu. 

Dar viena puiki žinia ta, jog norint įsigyti šilumos siurblį gali būti suteikiama parama. Tai dar vienas svarus argumentas skatinantis pasirinkti sistemas šilumos siurbliai oras – vanduo arba šilumos siurbliai oras – oras. Parama gali pasinaudoti privačių namų šeimininkai keičiantys neefektyvų šildymo būdą (kieto kuro, granuliniai katilai ir kt). Nežinote, ar galite pretenduoti į paramą – pasikonsultuokite su mumis!

Šiluminiai siurbliai namams – ką vertėtų žinoti?

Šilumos siurblys namams – puikus sprendimas, nes ir šildymo kaina sumažėja, ir komforto daugiau. Tačiau vertėtų žinoti tam tikrus dalykus, kad įsirengus netektų gailėtis. 

Visų pirma, reiktų rinktis tik užtikrintos reputacijos ir patikimą garantiją užtikrinančius šilumos siurblius, o gedimo atveju įrenginys būtų aptarnaujamas per maksimaliai trumpą laiką. Juk žiemos metu sugedus šildymui tampa svarbi kiekviena valanda.

Visų antra, tik kvalifikuoti ir reikiamus sertifikatus turintys specialistai turėtų atlikti šilumos siurblio įrengimo darbus. Šilumos siurblių gamintojai pateikia išsamias rekomendacijas, kaip prijungiamas šilumos siurblys prie jau esančios šildymo sistemos ir kaip tinkamai atliekami sistemos paleidimo darbai. Nebandykite to daryti patys, jei nesate to darę, nes prasta instaliacija gali sugadinti net geriausią įrenginį! Geriau patikėkite tai profesionalams. Tuo labiau, jog jie ne tik viską tinkamai sumontuos, bet, prireikus, atliks priežiūros darbus. 

VEESLA profesionalai lydės Jus visos „šiluminės kelionės“ metu, nuo konsultacijos iki kasdienės eksploatacijos!

Mūsų partneriai

 

Gaukite pasiūlymą jau šiandien!

Patikėkite šilumos siurblio įrengimą mūsų profesionaliai ir patyrusiai komandai. Užpildykite formą ir mes pateiksime pasiūlymą!

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę