Saulės elektrinė + šilumos siurblys už 6500€

Paskelbta

Ypatingas komplekto pasiūlymas! Saulės elektrinė kartu su Daikin Altherma šilumos siurbliu tik už 6500€. Kaina nurodyta kartu su PVM, APVA parama. Montavimo darbus atliks patyrę Veesla.lt specialistai.
Šis komplektas rekomenduojamas iki 85 m2 ploto apšildymui. Jį sudarys:

 • Daikin Altherma šilumos siurblys 5,12 kW,
 • Saulės elektrinė 8 kWp.

Skambinkite +370 685 50700 arba užpildykite užklausą apačioje ir per 1 d.d. mes su Jumis susieksime.

Vardas pavardė

El. pašto adresas *

Objekto adresas

Telefono nr. *

Apie saulės elektrinę namams

Saulės energijos panaudojimo galimybės išties plačios – ji gali būti naudojama gyvenamajam būstui ir kitokios paskirties pastatams apšildyti ir/ar apšviesti, elektros energijai gaminti, vandeniui šildyti, taip pat žemės ūkyje, elektromobiliams įkrauti, įvairioms ūkinėms, komercinėms, pramonės reikmėms tenkinti. Reikšmingas ir aplinkosaugos aspektas – saulės energija yra ekologiška, jos gamyboje į atmosferą nėra išmetamas anglies dvideginis ar kiti kenksmingi cheminiai junginiai, nedidėja vadinamasis šiltnamio efektas.

Energijos iš saulės panaudojimas yra ir vienas iš optimaliausių būdų, padedančių spręsti kylančių energijos kainų sudaromas problemas: augančius energijos kaštus ir didėjančią priklausomybę nuo iškastinio kuro. Dėl šios priežasties vis daugiau privačių namų ūkių ryžtasi tapti gaminančiais vartotojais ir investuoti į saulės elektrines.

Investicijos į lokalią saulės jėgainę gali ir ženkliai sumažina gaunamas sąskaitas už sunaudotą elektros energiją. Kartu sudaromos sąlygos tausoti atliekamą energiją ir jos perteklių saugiai perparduoti į elektros tinklus bei, kuomet gaminančiojo vartotojo saulės elektrinė nepagamina pakankamo kiekio elektros energijos, iš elektros skirstymo tinklų atsiimti priklausančią elektros energijos dalį.

Saulės jėgainės – tai ekologiškas ir naudingas visiems sprendimas.

Apie Daikin Altherma šilumos siurblius

Tai specialiai namams sukurtas „Bluevolution“ sprendimas, optimizuojantis naujausią kompresoriaus technologiją ir R32 šaltnešio funkciją. Aukščiausios energijos klasės (iki A +++ *) efektyvumo šilumos siurblys užtikrins pastebimai mažesnes sąskaitas už suvartotą energiją. „Daikin Altherma 3“ sistemai suteiktas Europos „HP Keymark“ sertifikatas.

Šis šilumos siurblys naudoja aplinkos orą kaip atsinaujinančią energiją. Tai yra pirmasis oras-vanduo šilumos siurblys, užpildomas ekologišku R32 šaltnešiu.
„Daikin Altherma 3“ šildys jūsų namus, aprūpins jūsų šeimą karštu vandeniu ir tuo pačiu maksimaliai sumažins į atmosferą išmetamo anglies dvideginio kiekį.

Integruotame, ant grindų statomame įrenginyje įmontuota ir 180 l arba 230 l karšto vandens talpa, tiesa, visa sistema užima vos 0,37 m2 grindų ploto, todėl idealiai tinka įvairioms patalpoms. Nesant galimybei statyti šį šilumos siurblį ant žemės, galimas analogiška, tik prie sienos tvirtinama siurblio versija.
Konstrukcija, sujungta su atskiru karšto vandens rezervuaru, užtikrina lanksčius sistemos nustatymus. Naujas „Daikin Altherma 3“ dizainas taip pat padės optimizuoti montuotojo darbo laiką, užtikrins lengvą ir greitą diegimą bei paprastą įrangos techninę priežiūrą.

Norėdami pasinaudoti šiuo specialiu pasiūlymu, skambinkite +370 685 50700 arba užpildykite užklausos formą ir per 1 d.d. mes su Jumis susieksime.

Taip pat skaitykite

Technologijų ir kainų skirtumai renkantis saulės elektrinę: kaip nesuklysti?

Saulės elektrinė – pagrindinis būdas sutaupyti jau antrus metus iš eilės augančioms

Kaip nesuklysti renkantis saulės elektrinės rangovą?

Saulės elektrinių populiarumas neslūgsta – poreikis įsirengti saulės elektrinę ypač

Kokią pasirinkti saulės elektrinę?

UAB „Veesla“ savo įmonės kelią pradėjo nuo saulės elektrinių įrengimo, o dabar jau

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  


   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę