SAMSUNG šildymo sprendimų mokymai

Paskelbta

Lapkričio mėnesį kolegos iš šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) skyriaus lankėsi Europos pagrindinėje Samsung būstinėje, kuri įsikūrusi Amsterdame. Kelių dienų intensyviuose techniniuose mokymuose daugiausia dėmesio buvo skiriama šilumos siurblių naujienoms, kurias pristatė Samsung šilumos siurblių produktų kūrėjai.

Pirmojoje dalyje didžiausias dėmesys buvo skirtas naujajam Samsung monobloko šilumos siurbliui su R290 (propano) šaltnešiu, kuris pasirodė mūsų rinkoje vos prieš mėnesį. Mokymų metu analizuotos naujovės, siurblio veikimo principai bei montavimo niuansai. Taip pat, pristatyta naujoji dirbtinio intelekto funkcija, kuri leis įrenginiui analizuoti žmonių karšto vandens naudojimo įpročius ir paruošti didesnį jo kiekį tik tuo metu kai tam yra poreikis. Ši naujovė leis sumažinti elektros vartojimą karšto vandens paruošimui iki 40 proc.

Antrojoje dalyje daugiausiai dėmesio buvo skiriama jau gerai pažįstamoms SPLIT sistemoms. Analizuotos dažniausiai pasitaikančios galios parinkimo bei montavimo klaidos. Taip pat, pristatytas Samsung Cloud, kuris startuos nuo naujų metų. Jis leis nuotoliniu būdų montuotojui, įrangos tiekėjui stebėti įrenginio veikimą bei išspręsti dalį netikėtai atsiradusių problemų nevykstant į objektą.

Domina sužinoti daugiau apie SAMSUNG šildymo ir vėdinimo sprendimus, kreipkitės el.paštu SVOK@veesla.com, arba telefonu +37068945175

Taip pat skaitykite

Pilviškiuose gaminama mediena, „sušildyta“ saulės energijos

Saulės elektrinė ant uždarosios akcinės bendrovės „Remavita“ stogo veikia pusketvirto

ESO gaminančio vartotojo sąlygos visiems iki 10 kW

Džiugios naujienos! Nuo šiol ESO gaminančio vartotojo sąlygas gali gauti

Energetiškai efektyvus namas – raktas į energetinę nepriklausomybę

Statydami ir įkurdami namus, žmonės nebegalvoja vien tik apie patogumą ir estetiką. Vis

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę