SAMSUNG šildymo sprendimų mokymai

Paskelbta

Lapkričio mėnesį kolegos iš šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) skyriaus lankėsi Europos pagrindinėje Samsung būstinėje, kuri įsikūrusi Amsterdame. Kelių dienų intensyviuose techniniuose mokymuose daugiausia dėmesio buvo skiriama šilumos siurblių naujienoms, kurias pristatė Samsung šilumos siurblių produktų kūrėjai.

Pirmojoje dalyje didžiausias dėmesys buvo skirtas naujajam Samsung monobloko šilumos siurbliui su R290 (propano) šaltnešiu, kuris pasirodė mūsų rinkoje vos prieš mėnesį. Mokymų metu analizuotos naujovės, siurblio veikimo principai bei montavimo niuansai. Taip pat, pristatyta naujoji dirbtinio intelekto funkcija, kuri leis įrenginiui analizuoti žmonių karšto vandens naudojimo įpročius ir paruošti didesnį jo kiekį tik tuo metu kai tam yra poreikis. Ši naujovė leis sumažinti elektros vartojimą karšto vandens paruošimui iki 40 proc.

Antrojoje dalyje daugiausiai dėmesio buvo skiriama jau gerai pažįstamoms SPLIT sistemoms. Analizuotos dažniausiai pasitaikančios galios parinkimo bei montavimo klaidos. Taip pat, pristatytas Samsung Cloud, kuris startuos nuo naujų metų. Jis leis nuotoliniu būdų montuotojui, įrangos tiekėjui stebėti įrenginio veikimą bei išspręsti dalį netikėtai atsiradusių problemų nevykstant į objektą.

Domina sužinoti daugiau apie SAMSUNG šildymo ir vėdinimo sprendimus, kreipkitės el.paštu SVOK@veesla.com, arba telefonu +37068945175

Taip pat skaitykite

Susidomėjimas saulės elektrinėmis nuolat auga!

Papildoma 12 milijonų eurų APVA parama fizinių asmenų saulės elektrinėms įsirengti

Artėja APVA paramos papildymas

Energetikos ministerija vasario 27 d. paskelbs NAUJĄ KVIETIMĄ – papildomą 12 milijonų

APVA kvietimas sustabdytas. Sekantis – artimiausiais mėnesiais

Ilgai lauktas APVA kvietimas gyventojams saulės elektrinių įsigijimui jau sustabdytas

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę