„Samsung“ ir „Q CELLS“ pradeda strateginę partnerystę dėl „zero energy“ namų idėjos

Paskelbta

Liepos 2 d. „Samsung Electronics“ ir „Q CELLS“ paskelbė apie naują strateginę partnerystę, kurios metu abi bendrovės sujungs savo technologines žinias, kad pateiktų „zero energy“ namų sprendimus.

„Zero energy“ namas yra toks, kuris tampa savarankiškas, naudojant tik energiją, gaunamą iš pačių namų. Šis savarankiškumas pasiekiamas gaminant energiją iš atsinaujinančių šaltinių, pvz., saulės, ir sumažinant energijos suvartojimą naudojant efektyvesnius įrenginius.

Pagal šią naują partnerystę abi bendrovės sieks sukurti naujus sprendimus, kuriuose Samsung SmartThings Energy paslauga būtų prijungta prie Q CELLS saulės modulių ir energijos kaupimo sistemų (ESS). Šis sprendimas leistų namų savininkams gaminti ir kaupti savo energiją, o tada panaudoti SmartThings IoT platformą, kad galėtų stebėti ir automatiškai optimizuoti energijos suvartojimą savo buitiniuose prietaisuose ir šilumos siurbliuose (EHS, Eco Heating System).

Pavyzdžiui, sprendimas galėtų automatiškai perjungti prie platformos prijungtus buitinius prietaisus į energijos taupymo režimą naktį arba debesuotomis dienomis, kai saulės energijos surinkimo lygis yra žemas.

Kalbėdamas apie naują partnerystę, „Samsung Electronics“ skaitmeninių prietaisų verslo prezidentas ir vadovas Jaeseungas Lee sakė: „Tikimės, kad bendradarbiausime su Q CELLS, plėsdami savo buvimą ir sustiprindami Samsung prekės ženklą pasaulinėse rinkose. Tikimės didelės sinergijos tarp „Samsung“ išmaniųjų buitinių prietaisų ir „SmartThings“ platformos bei „Q CELLS“ saulės energijos ir saugojimo sprendimų.

„Q CELLS“ generalinis direktorius Hee Cheulas (Charlesas) Kimas pridūrė: „Tikimės, kad šių dviejų Korėjos įmonių partnerystė suteiks mūsų pasaulinei klientų bazei dar konkurencingesnius energijos sprendimus. Tikimės, kad sinergija su „Samsung Electronics“ padės sustiprinti mūsų lyderio pozicijas pasaulinėje gyvenamųjų namų energijos rinkoje.“

Taip pat skaitykite

Bene pirmieji laidojimo namai, sostinėje įsirengę saulės elektrinę 

Dažnas sostinės ir kelių kitų aplinkinių miestelių gyventojas UAB „Tadora“ iš karto

„INVEGA“ tęsia paraiškų priėmimą saulės elektrinėms įsigyti

Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA)  tęsia

Pilviškiuose gaminama mediena, „sušildyta“ saulės energijos

Saulės elektrinė ant uždarosios akcinės bendrovės „Remavita“ stogo veikia pusketvirto

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę