Q CELLS tiekia fotovoltinius modulius didžiausiai TotalEnergies saulės elektrinei Prancūzijoje

Paskelbta

Daugiau nei 120 000 mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių Q CELLS saulės modulių sumontavo „TotalEnergies“ 55 MWp projekto vietoje Gien mieste (netoli Orleano), kurį iš dalies finansavo vietos gyventojai.

Novatoriška nauja saulės PV jėgainė Prancūzijoje, kurią pastatė Prancūzijos pasaulinė kelių energijos rūšių bendrovė TotalEnergies, naudojanti Q CELLS modulius, siekia nustatyti naują bendruomenės remiamos, mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančios atsinaujinančios energijos gamybos standartą.

Iš viso 55 MWp, neseniai baigtas 75 hektarų saulės energijos ūkis į šiaurės rytus nuo Gien, centrinėje ir šiaurinėje Prancūzijoje, per metus pagamina iki 64 GWh švarios saulės elektros energijos – pakankamai patenkinti 38 000 vietinių namų ūkių energijos suvartojimo poreikius. Tai prilygsta 550 000 tonų CO  pašalinimui iš atmosferos per numatomą 30 metų gamyklos gyvavimo laikotarpį.

Tačiau tai, kas iš tikrųjų išskiria saulės energijos ūkį nuo standartinių PV projektų, yra TotalEnergies ir Q CELLS įsipareigojimas pateikti kažką daugiau nei įprasta atsinaujinančios energijos jėgainė.

TotalEnergies, kuri šiuo metu visame pasaulyje turi 10 GW atsinaujinančios energijos portfelį ir siekia 35 GW iki 2025 m., siekdama 2050 m. grynojo nulinio anglies dioksido kiekio tikslo, į projekto plėtrą buvo labai svarbu įtraukti vietos suinteresuotąsias šalis.

TotalEnergies partneriui Q CELLS projektas suteikia puikią galimybę pademonstruoti ne tik bendrovės Q.PEAK DUO L-G6.3 modulių, kurių iš viso buvo sumontuota 126 000, našumą ir patikimumą, bet ir mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančius modulius. šios modulių serijos kredencialus.

Q CELLS buvo vienas iš pirmųjų pagrindinių modulių gamintojų, atitikusių Prancūzijos energetikos reguliavimo komisijos (CRE) mažo anglies dioksido emisijos pėdsako (CFP) sertifikatą, skirtą komunalinių paslaugų masto fotovoltinės energijos konkursuose, ir per pastaruosius porą metų žengė didelę pažangą kurdamas švaresnį įrenginį. saulės energijos tiekimo grandinėje jos medžiagoms ir komponentams.

Q.PEAK DUO L-G6.3 moduliai buvo vieni pirmųjų iš Q CELLS, kuriuos Certisolis sertifikavo kaip mažo CFP komponentus, o įmonė yra pasirengusi pristatyti savo naujausią mažo CFP modulių seriją – Q.PEAK DUO XL. -G10 ir Q.PEAK DUO XL-G11 – į Prancūziją kitų metų II ketvirtį.

Q CELLS Q.PEAK DUO modulių serija remiasi bendrovės patentuota technologija Q.ANTUM, kuri leidžia saulės elementams geriau ir efektyviau užfiksuoti ir paversti saulės šviesą energija nei tradiciniai saulės elementai. Q CELLS sėkmingai apgynė savo nuosavybės teisę į šį technologijos patentą – patentą „689“ – Vokietijoje nuo 2019 m. ir toliau įgyvendina savo teisines teises ginti šio patento vertybes, taip užtikrindamas sąžiningą, sveiką ir novatorišką saulės energijos technologijų aplinką Europoje ir už jos ribų.

Q CELLS įsipareigojimas nuolat tobulinti saulės energijos pramonę apima ne tik technologinių naujovių gynimą. Ji taip pat apima ekologinį gamybos grandinės pėdsaką. Šios pastangos yra akivaizdžios ne tik dėl mažo BŽP modulių, bet ir Q CELLS, kaip Ultra Low-Carbon Solar Alliance (ULCSA) steigėjo JAV, statusas; savo deklaraciją dėl Korėjos RE100 ir per motininę įmonę Hanwha Solutions bei neseniai investavusią į REC Silicon, kuri padės Q CELLS užtikrinti stabilų polisilicio, pagaminto naudojant mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančią energiją, tiekimą.

Q CELLS Komunalinių paslaugų pardavimo Prancūzijoje vadovas Laurentas Bodinas sakė: „Džiaugiamės, kad TotalEnergies mus atrinko į didžiausią saulės energijos projektą Prancūzijoje. Q CELLS yra 100% įsipareigojusi padėti įgyvendinti Prancūzijos atsinaujinančių energijos šaltinių revoliuciją naudojant mažai CFP saulės modulius, nes CRE principas – švarios energijos projektams naudoti tik mažiausią poveikį turinčias medžiagas – puikiai sutampa su Q CELLS, kuris imasi. dėjo milžiniškas pastangas visame pasaulyje mažinti savo anglies pėdsaką ir pirmauti ekologiško verslo srityje.

Taip pat skaitykite

„Pakaitos“ mezgimo ir siuvimo įrenginius maitina saulė

Viena  labiausiai patyrusių gamybinių įmonių Lietuvoje akcinė bendrovė „Pakaita“

Mažesnės metalinių tvorų gamybos išlaidos su saulės elektrine

Beveik dešimt metų Panevėžio rajone, Barklainių I kaime veikianti metalinių tvorų,

Verslui – LEA parama baterijoms

❓Planavote įsirengti saulės elektrinę savo verslui, tačiau negavote ESO kaip gaminančio

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę