Mažesnės metalinių tvorų gamybos išlaidos su saulės elektrine

Paskelbta
veesla sekmes istorija success case

Beveik dešimt metų Panevėžio rajone, Barklainių I kaime veikianti metalinių tvorų, vartų ir vartelių projektuotoja, gamintoja ir montuotoja „Rolfmeta“, taip pat teikianti metalo apdirbimo, suvirinimo, smėliavimo, dažymo milteliniu būdu paslaugas, gamybos išlaidas nusprendė sumažinti pasitelkusi atsinaujinančius energijos išteklius.

„Gamybos procese naudojame daug elektros energijos, kas mėnesį už ją sumokame beveik po 4 tūkst. eurų. Turime du didžiulius kompresorius, būtent jie skaitiklius verčia suktis greičiausiai. Todėl pradėjome ieškoti būdų, kaip sumažinti elektros išlaidas, ir supratome: bene geriausia investicija yra nuosava saulės elektrinė. Tuo labiau, jog įmonės stogas nukreiptas į pietinę pusę, be to, žinojome, kad yra galimybė pasinaudoti ES parama“, – dėl kokių priežasčių priėmė atsakingą ir tvarų sprendimą, vardijo įmonės vadovė Inga Bitinienė.

„Jau galime pasidžiaugti, jog ir mūsų įmonė prisideda prie švaresnio rytojaus. Einame inovacijų keliu ir dėkojame įmonei „VEESLA“, kad taip greitai, atsakingai ir kruopščiai sumontavo saulės elektrinę ir padėjo įgyvendinti tikslus“, – neseniai tokiu įrašu „Rolfmeta“ pasidalijo įmonės Facebook paskyroje.

Energijos gamintoja „Rolfmeta“ tapo tik pernai gruodį, todėl kol kas negali pasidžiaugti reikšmingesniais žaliosios energijos kiekiais. „Tiesa, viena diena išties pasitaikė saulėta, programėlė parodė viltingą skaičių – 277 kWh. Pasidžiaugiau su kolektyvu: jei taip kiekvieną dieną, būsime pliuse“, – šypsojosi I. Bitinienė. Ji pabrėžė: energija gaminama ir tuomet, kai saulės nėra, tik ženkliai mažesni kiekiai.

„Rolfmeta“ saulės elektrinės galingumas – 91,8 kW. Pasak direktorės, tokio galingumo saulės elektrinė turėtų patenkinti įmonės energijos poreikius. Ant gamybinių patalpų stogo sumontuota 216 Jinko Tiger 425W saulės modulių bei du Solplanet 45kW galingumo inverteriai.

„Būsime laimingi, jei investicija atsipirks per vienus metus, bet tikrai nenusivilsime, jei prireiks dviejų ar trijų, suprantame, kad viskas priklausys nuo saulėtų dienų metuose skaičiaus“, – optimistiškai kalbėjo įmonės vadovė.

Norėdama paspartinti investicijos atsipirkimą, įmonė pasinaudojo ES parama: parengė paraišką projektui „Atsinaujinančių energijos išteklių diegimas UAB „Rolfmeta“. Dažnas verslininkas tokios galimybės atsisako, motyvuodamas, kad rengiant paraišką, tenka susidurti su iššūkiais ir biurokratija. „Mes pasirinkome kitokį kelią – paraiškos parengimą patikėjome tuo užsiimančiai bendrovei. Viskas vyko labai sklandžiai. Žinoma, paslauga – mokama, bet mes sėkmės mokestį atgavome, tai nebuvo labai dideli pinigai“, – patikino I. Bitinienė.

Saulės elektrinės rangos darbams vykdyti „Rolfmeta“ pasirinko UAB „VEESLA“. Įmonės vadovei labai patiko „VEESLOS“ specialistų darbas.

Jei turite klausimų arba norite sužinoti daugiau apie tai, kaip saulės elektrinės galėtų būti naudingos jūsų verslui, susisiekite su mumis. Esame pasiruošę bendradarbiauti ir rasti efektyvų energetikos sprendimą jūsų verslui.

Domina saulės elektrinės įsigijimas Jūsų įmonei, bet nežinote nuo ko pradėti? Gaukite VEESLA sukurtą brošiūrą, kurioje aprašėme, nuo ko reikėtų pradėti, kokie dokumentai reikalingi norint įsirengti saulės elektrinę.

Susisiekite info@veesla.lt

Taip pat skaitykite

„Pakaitos“ mezgimo ir siuvimo įrenginius maitina saulė

Viena  labiausiai patyrusių gamybinių įmonių Lietuvoje akcinė bendrovė „Pakaita“

Verslui – LEA parama baterijoms

❓Planavote įsirengti saulės elektrinę savo verslui, tačiau negavote ESO kaip gaminančio

Tarp Biržų Duona ir VEESLA pasirašyta sutartis

Nuotraukoje VEESLA, UAB generalinis direktorius Darius Simanavičius (kairėje) ir Biržų

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę