AJ Produktai žengia aplinkosaugos tvarumo link

Paskelbta

Nuo šiol mūsų klientas „AJ Produktai“ biuro, sandėlio ir pramonės baldų gamybai naudos švarią saulės energiją. Per porą savaičių nuo sutarties pasirašymo ant patalpų stogo su 15 % pavirtimo kampu įrengėme 74 „QCELLS G11 400w“ saulės modulius, kurių bendra galia siekia 30 kW. Eglė Gasiūnienė, „AJ Produktai“ direktorė sako, jog jau kurį laiką galvojo apie sprendimus, galinčius sumažinti energetikos sąnaudas. „Tikiuosi, kad saulės energija, kuria aprūpiname mūsų įmonės patalpas, bus tvarus postūmis ieškoti ir kitų sąnaudas mažinančių bei aplinkai draugiškesnių sprendimų“, – sako E. Gasiūnienė.

Darius Gražys, UAB „Veesla“ direktorius pastebi, kad vis daugiau įmonių galvoja apie veiklą, kurioje verslo efektyvumas dera su atsakomybe aplinkai. „Bendradarbiaudami su skirtingų sektorių verslais matome, koks didelis yra saulės energijos potencialas. Siekiame, kad kuo daugiau įmonių atrastų galimybę plėstis ir augti kartu mažinant taršos pėdsaką“, – sako D. Gražys.

Jei turite klausimų arba norite sužinoti daugiau apie tai, kaip saulės elektrinės galėtų būti naudingos jūsų verslui, susisiekite su mumis. Esame pasiruošę bendradarbiauti ir rasti efektyvų energetikos sprendimą jūsų verslui.

Taip pat skaitykite

Saulės elektrinės ūkiuose – kada sutaupyti pavyksta labiausiai?

Nulinė arba simbolinė sąskaita už elektrą – daugelio ūkininkų svajonė. Kol kas

Įmonės nori saulės elektrinių, bet paramos sulauks tik kas ketvirta

Skatinant įmones pereiti prie neutralios klimatui ekonomikos buvo paskelbtas Inovacijų

Technologijų ir kainų skirtumai renkantis saulės elektrinę: kaip nesuklysti?

Saulės elektrinė – pagrindinis būdas sutaupyti jau antrus metus iš eilės augančioms

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  


      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę