Sparčiai augančioje ir besiplečiančioje „VEESLOJE“ – naujas vadovas

Paskelbta

UAB „VEESLA“ sparčiai auga ir plečia veiklą: prieš ketverius su puse metų pradėjusi nuo saulės elektrinių montavimo privatiems ir verslo klientams, jų jau įrengė per 4 tūkst., užsitikrino tvaraus bei patikimo partnerio vardą ir pernai ėmėsi kitų energetikos projektų: pradėjo įrenginėti energijos kaupimo sistemas namams ir verslui, elektromobilių įkrovos stoteles, montuoti šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo paslaugas. Visos šios paslaugos gali išmaniai žaliąja energija aprūpinti jūsų namus. „VEESLA“ bene vienintelė rinkoje galintys pasiūlyti šiuos sprendimus iš vienų rankų.  

„Visos sritys, į kurias žengėme pernai, „VEESLAI“ yra sėkmingos, įmonė labai augo. Pavyzdžiui, sutarčių dėl saulės parkų įrengimo turime keliems mėnesiams į priekį, užsitarnavome įmonės, diegiančios patikimus šilumos sprendimus, vardą, paruošėme energijos kaupimo sistemų produktus ir jau sumontavome pirmiesiems klientams“, – vardijo įmonės įkūrėjas ir bendrasavininkas Darius Gražys. 

Augimą iškalbingai atspindi skaičiai: 2022 m. „VEESLOS“ apyvarta buvo 6,8 mln. eurų, 2023 m. ūgtelėjo iki beveik 15 mln. eurų, o šiemet planuojama gerokai didesnė nei 20 mln. eurų. Per praėjusius metus darbuotojų skaičius išaugo beveik dvigubai: nuo 50 iki 90-ies. Šiuo metu sostinėje veikianti „VEESLA“ turi tris padalinius: Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Metai 

2022 

2023 

2024  

Apyvarta, €, mil. 

6.8 

15 

22 (planuojama) 

VEESLA, UAB apyvarta 2022-2024 m. 

Spartus augimas ir plėtra padiktavo pokyčius „VEESLOS“ vadovybėje. Todėl priimtas sprendimas procesams ir iššūkiams suvaldyti rinktis samdomą direktorių. Nuo kovo 1 d. įmonės įkūrėjas, bendrasavininkas ir vadovas D. Gražys perėjo į verslo plėtros vadovo poziciją, o direktoriumi tapo Darius Simanavičius. „Spartus įmonės augimas per pastaruosius trejus metus reikalauja pertvarkyti valdymą ir pagal prioritetus perrikiuoti procesus įmonėje“, – sakė naujasis VEESLA, UAB direktorius D. Simanavičius. 

D. Simanavičius vadovavimo patirties sukaupė dirbdamas įvairiose tarptautinėse rinkose, o pastaruosius šešerius metus vadovavo UAB „UCS Baltic“ Lietuvoje ir Latvijoje, buvo UAB „RASO“ valdybos narys. Kaip ir ankstesnėse darbovietėse, jis vadovausis ta pačia filosofija: metodiškas, profesionalus, nuoseklus, kryptingas darbas, geros atmosferos kolektyve kūrimas. Ilgametė patirtis leis D. Simanavičiui pritaikyti geriausias vadybos praktikas užtikrinant sklandžius procesus įmonėje.

Taip pat skaitykite

Bene pirmieji laidojimo namai, sostinėje įsirengę saulės elektrinę 

Dažnas sostinės ir kelių kitų aplinkinių miestelių gyventojas UAB „Tadora“ iš karto

„INVEGA“ tęsia paraiškų priėmimą saulės elektrinėms įsigyti

Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA)  tęsia

Pilviškiuose gaminama mediena, „sušildyta“ saulės energijos

Saulės elektrinė ant uždarosios akcinės bendrovės „Remavita“ stogo veikia pusketvirto

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę