Šildymo sprendimai

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – vienas inovatyviausių, ekologiškiausių ir ekonomiškiausių patalpų šildymo būdų, nereikalaujančių ypatingos priežiūros ar papildomų eksploatacinių išlaidų. Šilumos siurbliai išgauna šiluminę energiją iš žmones supančios aplinkos – dirvožemio, saulės, oro ar gruntinio vandens, ir šią energiją paverčia šiluma bei perduoda į patalpas.

Paprastai integruojami

Paprasta integruoti į bet kokią jau esančią name šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemą, prijungti prie radiatorinės ar grindinio šildymo sistemos.

Maži eksploatacijos kaštai

Šiltuoju laikotarpiu šilumos siurbliai pasižymi itin mažais eksploatacijos kaštais.

Mažos šildymo išlaidos

Įsigijus šilumos siurblį, ženkliai (net trečdaliu) sumažėja šildymo išlaidos.

Efektyvūs ir ekologiški

Šilumos siurbliai yra viena efektyviausių ir ekologiškai pasiteisinusių technologijų atsinaujinančios energijos srityje.

Sumažinkite
šildymo išlaidas!

Norite patalpas šildyti ekonomiškai ir ekologiškai? Ilgiau nelaukite! Susisiekite su mumis ir gaukite individualius jūsų poreikius tenkinantį pasiūlymą.

Jokios ypatingos priežiūros

Šilumos siurblys - paprastai eksploatuojamas, automatiškai paleidžiamas, stabdomas bei atitirpinamas, nereikalaujantis ypatingos priežiūros.

Plataus panaudojimo

Oras bei vanduo tokiuose siurbliuose gali būti naudojami ne tik šildant, bet ir šiltuoju metų laiku vėsinant patalpas.

Visomis oro sąlygomis

Šilumos siurbliai veikia bet kokiomis oro sąlygomis!

Kaip išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį siurblį? Reikėtų atsižvelgti į siurblio įrengimo naudingumo koeficientą. Taip pat labai svarbu atsižvelgti į:

 • Planuojamų šildyti patalpų dydį;
 • Karšto vandens poreikį;
 • Pastato lokaciją.

Ir visų svarbiausias kriterijus – patikimi ir rinkoje vertinami pardavėjai ir montuotojai. Tik šios srities profesionalai įrengs šilumos siurblį, kuris pasieks efektyviausių rezultatų. Taigi, nedvejodami kreipkitės į VEESLA – mūsų patyrusi ir kvalifikuota komanda, atsižvelgdama į individualius Jūsų poreikius, ras optimaliausią, tik Jums pritaikytą sprendimą!

Darbo etapai

 1. 1

  Konsultuojame

  2

  Projektuojame

  3

  Parduodame

 2. 4

  Montuojame

  5

  Prižiūrime

D.U.K

Ar brangu šildyti patalpas šilumos siurbliu?

Šilumos siurblio efektyvumas ir elektros suvartojimas skiriasi priklausomai tiek nuo gamintojo, tiek nuo lauko, vidaus temperatūrų, karšto vandens temperatūros ir t.t. Vidutiniškai santykis būna 1:3, 1:4 (tai naudodamas 1kW elektros duoda 3-4 kW šilumos).

Ar galima kombinuoti su kieto kuro katilu?

Taip, akumuliacinės (buferinės) talpos pagalba galima kombinuoti su kieto kuro katilu.

Ar tikrai oras-vanduo išlaikymas pigesnis nei granulinio katilo?

Lyginant visus granulinio katilo išlaikymo faktorius (granulių pirkimas, transportavimas, sandėliavimas, pelenų valymas, granulių papildymas ir t.t.), šilumos siurblio oras – vanduo išlaikymas tampa pigesnis ir nereikalaujantis priežiūros.

Gaukite pasiūlymą jau šiandien!

Patikėkite šilumos siurblio įrengimą mūsų profesionaliai ir patyrusiai komandai. Užpildykite formą ir mes pateiksime pasiūlymą!

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę