Paslauga

Energijos kaupimo sistemos

Energijos poreikis nuolat auga, o kartu auga ir poreikis efektyviau ją saugoti. Baterijos, kaip energijos kaupimo sprendimas, atveria naujas galimybes šiuolaikiniam vartotojui.

Kaip tai veikia? Kai kalbame apie energijos kaupimo sistemas, pagrindinė mintis yra saugoti perteklinę energiją tam, kad ją galėtume naudoti vėliau. Tai kaip vandens rezervuaras, kuris laiko vandenį lietingomis dienomis ir naudoja jį sausmečiu.

 

Hibridinis inverteris esminis energijos kaupimo sistemos komponentas.

Hibridiniai inverteriai yra pažangūs įrenginiai, kurie gali tiekti elektros energiją tiek iš saulės modulių, tiek iš baterijų. Jie leidžia ne tik generuoti, bet ir saugoti elektrą baterijose, o vėliau – ją vartoti. Planuojant įsirengti energijos kaupimo sistemą daugiausiai dėmesio reiktų skirti hibridinio inverterio pasirinkimui, nes nuo jo priklausys kokias baterijas bus galima prijungti ir kokias funkcijas jūsų energijos kaupimo sistema galės atlikti.

Kokią bateriją pasirinkti? 

Kuomet klientas turi sumontuotą hibridinį inverterį – baterijos pasirinkimas priklausys nuo inverterio suderinamumo. Tačiau kuomet projektuojame visiškai naują sistemą reiktų atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 1. kokio funkcionalumo iš baterijos tikimasi?
 2. kokios talpos baterija yra reikalinga? ir
 3. kokiomis sąlygomis baterija dirbs? Tik atsakius į šiuos klausimus galima priimti teisingą sprendimą.

Kaip vieną universaliausių ir technologiškai pažangiausių sprendimų klientams rekomenduojame Solax X3 G4 energijos kaupimo sistemą. Tai aukštos kokybės, ilgaamžė ir lanksti energijos kaupimo sistema. Baterija šioje sistemoje gali būti naudojama nuo 6 iki 36 kWh talpos konfigūracijoje, o dirba ji nuo -30 iki + 50 laipsnių temperatūroje, todėl tiks praktiškai visoms montavimo sąlygoms.

Ši energijos kaupimo sistema leidžia užtikrinti nepertraukiamą elektros energijos tiekimą namams. Elektros dingimo atveju energijos tiekimas namams perjungiamas iš baterijos vos per 10 ms, todėl galėsite užsiimti įprastomis veiklomis be papildomo diskomforto.

Investuokite į ateitį – investuokite į energijos kaupimo sistemas!

Gaukite pasiūlymą

Kaupkite nuosavoje saulės elektrinėje pagamintą energiją. Sumažinkite priklausomybę elektros tinklams jau šiandien!

Nemokamas energijos saugojimas

Baterijoje sukaupta energija galėsite naudotis nakties metu. Taip sumažinsite išlaidas atiduodant energiją pasaugojimui tinklams.

Alternatyvus energijos šaltinis

Energijos kaupimo sistemos suteiks jums nepriklausomybę nuo elektros tinklų gedimų. Baterijos leis naudotis elektros rezervu net sutrikus tiekimui.

Kaupiamas perteklius

Jeigu pagaminama daugiau elektros, nei galima atiduoti ESO, elektros perteklių galima kaupti baterijoje.

Prisitaikantis sprendimas

Atsižvelgiant į jūsų elektros energijos poreikį, galėsite prisidėti papildomą talpą bei padidinti kaupimo sistemą net iki 30 kWh.

Ilgas tarnavimo laikas

Baterijų tarnavimo laikas siekia dešimtmetį ar ilgiau, o saulės šviesa nieko nekainuoja, tad investicijos tikrai atsipirks!

Pripažinti gamintojai

Dirbame su rinkos lyderiais – Pylontech, DYNESS, Sungrow, Huawei Luna.

D.U.K

Saulės baterijos, baterijos saulės elektrinei, akumuliatoriai namams, baterijos namams ir energijos kaupimo sistemos – kas tai?

Nors ir vadiname skirtingai, tačiau dažnu atveju kalbame apie tą patį daiktą – bateriją elektros energijos kaupimui. Kadangi baterijose elektros energija saugoma nuolatine srove (DC), o mūsų prietaisai priima tik kintančią srovę (AC), todėl visuomet bus reikalingas ir hibridinis inverteris. Šių sprendimų visumą būtų tikslinga vadinti energijos kaupimo sistema.

Ar galite padėti įsirengti kaupimo sistemą, jei mano saulės elektrinė buvo montuota kitoje įmonėje?

Taip! Nesvarbu, kur ir kas jums montavo saulės elektrinę – mes vis tiek galime padėti įsirengti kaupimo sistemą. Mūsų komanda pasirengusi jums padėti, nepriklausomai nuo to, kas atliko pradinį  įrangos montavimo paslaugą ar kokia įranga buvo sumontuota. 

Kokia kaupimo sistemos kaina?

Sistemos kaina priklauso nuo kliento lūkesčių, pasirinktos įrangos ir esamos sistemos galimybių. Todėl kiekvieną atvejį skaičiuojame individualiai, kad garantuotume geriausią sprendimą jūsų poreikiams tenkinti.

VEESLA pardavinėjami baterijų ir hibridinių inverterių gamintojai?

Dirbame su tokiais rinkos lyderiais, kaip Fronius, Solax, Solplanet, BYD, Pylontech, DYNESS, Sungrow, ir Huawei. Tai užtikrina, kad mūsų klientams teikiamos aukščiausios kokybės energijos kaupimo sistemos.

Ar taikoma valstybės parama baterijoms įsigyti?

Taip, 2022 metų rudenį buvo paskelbta pirmoji APVA parama baterijoms. Priklausomai nuo baterijų technologijos pareiškėjams buvo kompensuota 391-450 eur/kWh priklausomai nuo įrengtos talpos, maksimali galima kompensacija taikoma už 10 kWh talpos bateriją.

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Kaupkite nuosavoje saulės elektrinėje pagamintą energiją. Sumažinkite priklausomybę elektros tinklams jau šiandien!

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę