Parama šilumos siurbliams

Tikriausiai jau žinote apie šilumos siurblius ir jų privalumus? Tačiau turite abejonių dėl tokios investicijos? Galite daugiau neabejoti, nes yra puiki išeitis – valstybės parama šilumos siurbliui! 

Iš tiesų yra nemažai priežasčių, kodėl vertėtų atnaujinti savo šildymo sistemą. Juk tai išlaidų ir laiko optimizavimas, nes tokia įranga labai taupiai veikia ir jai nereikia kasdienės priežiūros (palyginus su katilu), be to, šitaip apsaugoma gamta!

Žemiau pateikiama, kas tai yra ir kaip ji gaunama. 

APVA kompensacija šilumos siurbliui – kaip ją gauti?

Ne tik Jūs suinteresuoti pakeisti seną katilą į modernią gamtą tausojančią įrangą! Tai taip pat svarbu ir valstybei. Todėl ji, o tiksliau valstybinė organizacija rūpinasi, kad žmonės atnaujintų savo šildymo sistemą ir nebenaudotų senų, taršių katilų. 

Todėl APVA parama – tai iš tiesų naudingas sprendimas norint įsigyti šilumos siurblį oras – vanduo arba šilumos siurblį oras – oras. 

Kompensacija šilumos siurbliui gaunama iš APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūros) – tai įstaiga, kuri administruoja Europos Sąjungos fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamus aplinkos sektoriaus projektus. 

Kaip gauti paramą šilumos siurbliui?

Visų pirma stebėti, kada APVA paskelbs naują paramos teikimo etapą. Kai tik atsiras – pateikti paraišką paramai gauti. Kai tai padarysite ir sulauksite teigiamos atsakymo-sprendimo dėl kompensacijos gavimo šilumos siurbliui, tuomet galėsite užsiimti rangovo paieška ir pasirinkto šilumos siurblio (oras-oras arba oras-vanduo) montavimu. Viskam yra keliami reikalavimai – tiek įrangai, tiek ir kitiems dalykams. Todėl vertėtų kreiptis į specialistus, kurie padės ir su paraiška, ir su kokybiškos įrangos parinkimu bei jos diegimu. Šildymo sistemos atnaujinimui turėsite maždaug 9 mėnesius. Iš karto po to, kai jau bus atlikti visi darbai – turėsite pateikti prašymą dėl kompensacijos. Ji bus išmokėta per 2 mėnesius. Turėkite omenyje, jog APVA reikės pateikti įrodymus, jog senas katilas išmontuotas ir atiduotas utilizavimui. 

Patarimas norintiems gauti paramą.

Vertėtų išsirinkti šilumos siurblį dar prieš pateikiant paraišką. Siurblių yra išties daug, o ir ne visi tinka visiems pastatams. Žinoma, galite pasinaudoti šilumos siurblio skaičiuokle, bet ji apteikia dažniausiai tik preliminarius skaičius. Todėl siūloma bendradarbiauti su specialistai. Taip pat žinotina, jog vieni šilumos siurbliai labiau tinka mažesniam šildomam plotui, o kiti siurbliai labiau skirti didesniems pastatams. Veesla profesionalai rekomenduoja Samsung šilumos siurblius oras-oras arba Samsung šilumos siurblius oras-vanduo. Šiai įrangai suteikiama garantija ir priežiūra, kuri reikalinga kartą per metus. Taip pat Veesla specialistai konsultuoja, pataria ir pateikia optimaliausius sprendimus, kurie labiausiai tinka Jums ir Jūsų namams!

Su APVA parama ne tik atgausite kompensaciją, bet ilgainiui nemažai sutaupysite pinigų ir laiko bei neteršite gamtos, kas itin malonu!

Rūpintis savimi ir gamta dar niekad nebuvo taip paprasta! 

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę