Paslaugos

Servisas (plovimas, termovizija, aptarnavimas)

Kokia elektrinė veiks saugiai ir patikimai daugelį metų? Tokia, kuri tinkamai sumontuota ir gerai prižiūrima! Patirtis rodo, kad didžiausias saulės elektrinės našumas ir maksimali investicinė grąža pasiekiami tik su reguliaria technine priežiūra ir aptarnavimu.

Nepraraskite pinigų dėl to, kad jūsų saulės elektrinės moduliai yra nešvarūs ar susiduriate su smulkiais elektros instaliacijos gedimais. Išvenkite to – pasinaudokite papildomomis saulės elektrinės serviso paslaugomis.

Mūsų tikslas – maksimalus jūsų saulės elektrinės atsiperkamumas!

Serviso paslaugos

Saulės elektrinių modulių plovimas

Mūsų komanda saulės elektrinės modulius plauna su profesionalia įranga ir specialiomis priemonėmis. Taip pat modulius padengiame nano danga, kuri apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Modulius rekomenduojame plauti 1-2 kartus per metus. Ar žinojote, kad nuplovus užterštus modulius generacija išauga 10-50%!

Termovizija

Termovizinė kamera padeda nustatyti gedimus, kurie yra labai sunkiai pastebimi plika akimi. Su šia kamera galime pamatyti: moduliuose slypinčias kaistančias ar jau perkaitusias celių vietas, gamyklinius trūkumus. Tai užtikrina elektrinės ilgaamžiškumą.

Aptarnavimas

Teikiame profilaktinę techninę saulės elektrinės priežiūros ir nuotolinę elektrinės veikimo parametrų stebėjimo paslaugą, o kartą metuose atvykstame apžiūrėti elektrinės gyvai. Jeigu jūsų saulės elektrinėje nustatome gedimą, atvykstame, jį diagnozuojame ir pakeičiame sugedusią įrangą.

D.U.K

Kokia techninė patikra reikalinga?

Būtinoji patikra siekiant užtikrinti sklandų elektrinės veikimą yra reikalinga kartą per metus.

Kodėl ir kada reikia plauti modulius?

Saulės elektrinės modulius rekomenduojama nuplauti bent kartą per 3-5 metus. Rekomenduojame plauti 1-2 kartus per metus netoliese esant didesnei taršai, pavyzdžiui, pramonės objektams, privačių namų kaminams, dulkėms, žiedadulkėms ir pan.

Kaip žinoti, ar saulės elektrinė turi gedimų?

Įtarti, kad saulės elektrinė turi gedimų galima iš saulės elektrinės veikimo nukrypimų – kai energijos generacija netenkina lūkesčių arba yra labai maža.

 

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę