Rekomenduokite

Skleidžiate žinią gaunate dovaną. Jei esate patenkinti VEESLA atliktų darbų kokybe, rekomenduokite mus savo kaimynams ar draugams. Rekomenduojate vienam, gaunate 100 Eur vertės čekį, rekomenduojate trims – gaunate 300 Eur kompensaciją. 

Kaip tai veikia? Rekomenduokite VEESLA paslaugas kitiems ir jiems pasirašius sutartį su VEESLA dovanų gausite 100 Eur vertės čekį. Šią sumą galėsite išleisti įsigydami Maxima ar Akropolis dovanų kortelę. Jeigu rekomenduosite mus 3 kartus – gausite 300 Eur kompensaciją. 

Ar žinote, kam tiktų Veesla? Jiems prisijungus, apdovanosime jus!

100 Eur dovana

Už pasirašytą saulės elektrinės įrangos su montavimo darbais sutartį.

100 Eur dovana

Už pasirašytą šilumos siurblio oras-vanduo įrangos su montavimo darbais sutartį.  

100 Eur dovana

Už pasirašytą baterijų sistemos su montavimo darbais sutartį. 

30 Eur dovana

Už pasirašytą kondicionieriaus oras-oras įrangos su montavimo darbais sutartį.  

Gaukite pasiūlymą

DUK

Kaip veikia VEESLA paslaugų rekomendacijų programa?

Rekomenduokite VEESLA paslaugas kitiems ir jiems pasirašius sutartį su VEESLA gausite dovaną. Dėl dovanos kreipkitės į jus aptarnavusį vadybininką.

Kokią dovaną galiu gauti?

100 Eur vertės čekį. Šią sumą galėsite išleisti įsigydamas Maxima ar Akropolis dovanų kortelę. Jeigu rekomenduosite mus 3 kartus – gausite 300 Eur kompensaciją.

Kam tiktų VEESLA paslaugos?

VEESLA paslaugos naudingos tiems, kurie ieško namų energetikos sprendimų: saulės elektrinės, šilumos siurblio, kondicionieriaus, elektromobilio įkrovimo stotelės ar baterijų sistemos su montavimo darbais. Trumpai tariant, tiems, kas nori paslaugų iš vienų rankų be galvos skausmo.

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę