6 kW saulės elektrinės

6 kW saulės elektrinė – tai vienas iš dažniausiai pasirenkamų variantų. Tokio galingumo pakanka minimaliems elektros vartojimo poreikiams. Ar tikrai Jums būtent tokios reikia – galite nuspręsti paskaičiavę, kiek elektros sunaudojate per metus. Jei tai yra apie 6000 kWh, tuomet tinkamiausia ir yra – 6 kW saulės elektrinė. Skaičiuoklė leis apskaičiuoti, kokios galios elektrinė reikalinga ir kokia būtų jos kaina, taip pat ir kitus svarbius aspektus. 

Pastato apžiūra, specialistų pateikiami sprendimai, projektavimas, montavimas, pajungimas – šitaip trumpai galima apibūdinti pagrindinius etapus, susijusius su saulės 6 kW elektrinės įrengimu. Visi darbai atliekami nuosekliai ir profesionaliai bei greitai (pagal galimybes).

6 kW saulės elektrinės sistemą sudaro: moduliai, inverteriai, konstrukcinės ir kitos sudedamosios dalys. Kiek ir ko turi būti – nurodo specialistai. Veesla profesionalai montuoja tik patikimų gamintojų saulės elektrinių įrangą. Tad užtikrinama kokybė ir garantija.

6 kW galios saulės elektrinės kaina

6 kW saulės elektrinės kaina priklauso nuo tam tikrų veiksnių: techninių sprendimų, įrangos ir montavimo vietos. Todėl, kad specialistai apžiūrėję pastatą ir teritoriją pateikia optimaliausius sprendimus, tuomet parenkamas 6 kW saulės elektrinės komplektas, kurį sudaro atitinkamas kiekis modulių ir inverterių. Nors moduliai dažniausiai montuojami ant stogo, bet gali prireikti ir antžeminės konstrukcijos. 

Jėgainės kaina gali būti ir žymiai didesnė, jei pasirenkama integruota saulės elektrinė (vietoj stogo).

Taip pat kaina priklauso ir nuo to, koks mokėjimo būdas pasirenkamas: mokėti iš karto, išsimokėtinai, su parama, gavus paskolą.

6 kW galios saulės elektrinė – kodėl verta rinktis?

Tai galimybė sutaupyti ir tausoti gamtą. Tiesiog būti labiau nepriklausomais patenkinant savo poreikius ir jaustis užtikrintai!

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę