15 kW saulės elektrinės

Namuose nemažai prietaisų, kuriems reikia daug elektros energijos? Turite elektromobilius, namai šildomi šilumos siurbliais, o vanduo – elektriniu šildytuvu (boileriu)? Tuomet Jums tikrai reikia 15 kW saulės elektrinės, nes Jums tiesiog neužtektų 10 kW saulės elektrinės. 

Neribokite savęs ir pradėkite taupyti jau dabar!

15 kW saulės elektrinė – efektyvu ir paprasta

15 kW saulės elektrinė – tai sistema, kuri pagamina tiek elektros energijos, jog jos užtenka ir elektromobilius įkrauti, ir vandenį šildyti, ir visiems namų prietaisams. Ar tokia jėgainė tiktų Jūsų namams? Tikrai taip, jei per metus suvartojate apie 15000 kWh elektros. 

Efektyviai veikiančią 15 kW saulės elektrinės sistemą sudaro įrangos komplektas: moduliai, inverteriai (įtampos keitikliai), optimizatoriai, montavimo konstrukcijos, papildomos medžiagos. Kokią įrangą rinktis (pvz., modulius) ir kiek jos komponentų reikės – geriau žino specialistai. Dėl to verta įsiklausyti į jų rekomendacijas ir pateikiamus pasiūlymus. 

15 kW saulės elektrinė sumontuojama itin greitai – vos per porą dienų. Nors visas procesas – nuo apžiūros iki elektrinės pajungimo – gali trukti ir porą mėnesių, nes darbai atliekami etapais. Tačiau Veesla specialistai atliks viską profesionaliai ir itin kruopščiai, o montuojama įranga yra patikima ir ilgaamžė!

Įsigijus saulės elektrinę vertėtų pagalvoti apie elektromobilių įkrovimo stotelę – kad nereiktų elektrinio automobilio krauti per ilgai. Tokia stotelė leidžia žymiai greičiau įkrauti automobilį!

15 kW galios saulės elektrinės kaina

15 kW saulės elektrinė sudaryta iš įvairių komponentų, dėl kurių gali kisti kaina. Turima omenyje, kad atsižvelgiant į aplinkybes (kur bus montuojama – ant stogo ar ant žemės) pasirenkamas atitinkamas kiekis modulių ir inverterių bei laikančiųjų dalių, t. t. Dėl to, jog kiekvieno gamintojo įrangos kaina skiriasi. Reiktų turėti omenyje, jog integruotos 15 kW saulės elektrinės kaina žymiai didesnė (t. y. jėgainė sumontuota vietoj stogo). 

Be to, kaina taip pat gali skirtis dėl mokėjimo būdo pasirinkimo. Saulės elektrinės kaina bus mažesnė, jei kreipiamasi dėl APVA paramos. Tačiau, jei nesikreipiama dėl paramos, tuomet galima mokėti dalimis – išsimokėtinai arba kreiptis į banką dėl paskolos saulės elektrinei. 

Ne tik 15 kW saulės elektrinės kaina yra svarbi, bet ir atsiperkamumas. Tuo labiau, jog tokia investicija žymiai greičiau atsiperka nei kitos saulės elektrinės!

15 kW galios saulės elektrinė – kodėl verta rinktis?

Verta rinktis, nes daugiau galimybių ir atsiperkamumas didesnis. Ženkliai tausojama gamta, o ir visi Jūsų poreikiai patenkinami.

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę