100 kW saulės elektrinės

„Žalia“, pigi ir kokybiška energija – trys viename, o to būtent ir reikia šiuolaikiniam verslui!

Ar tai būtų gamykla ar logistikos centras, o gal sandėlis ar didelis ūkis? Visais atvejais pravarti yra jėgainė, pvz., 100 kW saulės elektrinė. Tai leis sumažinti išlaidas, (o gal net uždirbti iš pagamintos perteklinės energijos?). Ilgainiui bus galima naudotis nemokama elektros energija. Taip pat, tai leis tausoti gamtą, nes saulės jėgainė visiškai neteršia aplinkos. Be to, organizacijos įvaizdis žymiai pagerėja pasirinkus žaliąją energiją!

100 kW saulės elektrinė

Svarbiausias klausimas – kokio galingumo saulės elektrinė tinka Jūsų verslui? Norint atsakyti reiktų žinoti, koks yra Jūsų organizacijos elektros poreikis? Jei per metus Jūsų vykdomos veiklos metu sunaudojama apie 100000 kWh elektros energijos ir esate įsitikinę, jog ir toliau bus tokie skaičiai, tuomet drąsiai galite rinktis 100 kW saulės elektrinę.

100 kW saulės elektrinės įrangos komplektą sudaro: nemažas kiekis modulių, inverteriai, montavimo konstrukcijos ir kitos dalys. Visus komponentus gamina patikimi ir garsūs visame pasaulyje gamintojai. Tad 100 kW saulės elektrinės sistema tarnauja ilgai ir efektyviai. 

Savaime aišku, jog saulės elektrinės įrangai taikoma garantija. Moduliams – nuo 12 iki 30 metų, inverteriams – nuo 5-10 metų, montavimo konstrukcijai – 10 metų. Dar yra efektyvumo ir rangos garantijos. Tad galite būti užtikrinti pirkdami saulės elektrinę iš Veesla!

100 kW galios saulės elektrinės kaina

100 kW saulės elektrinės kaina priklauso nuo: montavimo vietos, įrangos komplekto, techninių sprendimų. Taip pat ir nuo pasirinkto gamintojo modulių.

Kuo didesnė jėgainė, tuo didesnė kaina, bet ir atsipirkimas žymiai greitesnis! 100 kW saulės elektrinė atsipirks per keletą metų. 

Kaina gali skirtis ir nuo to, koks mokėjimo būdas pasirenkamas. Galite mokėti iš karto. Tačiau vertėtų pagalvoti apie paramą verslui skirtą saulės elektrinei įsigyti. Tokiu atveju 100 kW saulės elektrinės kaina žymiai sumažėja. Taip pat yra galimybė pirkti išsimokėtinai ir, žinoma, gavus paskolą banke. Tuomet kaina skiriasi atsižvelgiant į tai, kokios yra palūkanos.

100 kW galios saulės elektrinė – kodėl verta rinktis?

100 kW saulės elektrinės – tai patikima įranga, kuri nereikalauja kasdienės priežiūros, o visa sistema leidžia gerokai sutaupyti ir, kas itin malonu, visiškai neteršia gamtos!

 

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę