10 kW saulės elektrinės

Per pastaruosius porą metų mūsų šalyje (Europoje irgi) tapo itin aktuali saulės energetika. Nors dar prieš ~10 metų Lietuvoje mažai te kas žinojo, kas yra saulės elektrinė ir dar mažiau žmonių turėjo ją ant savo stogo. O juk pasaulyje jau senokai naudojamos saulės elektrinės ne tik namams, bet ir komerciniams poreikiams. Saulės energija net panaudojama kosmose – palydovo įrenginiams. Tai kodėl gi nepasirinkus atsinaujinančio elektros energijos šaltinio, pavyzdžiui, 10 kW saulės elektrinės? 

10 kW saulės elektrinė ir jos įrengimas

Specialistai apžiūrėję pastatą, sklypą ir turėdami visą reikalingą informaciją gali pateikti sprendimą (- us), kokia įranga būtina ir kur geriau ją montuoti – ant stogo ir / ar ant žemės. 

10 kW saulės elektrinė – tai sistema, kuri sudaryta iš įrangos komplekto: atitinkamas kiekis parinktų modulių (dažn. apie 30), inverterių, laikomųjų konstrukcinių dalių ir kitų sudedamųjų. 

10 kW galingumo saulės elektrinė pasirenkama tuomet, kai elektros energijos suvartojimas per metus siekia apie 10000 kWh. Toks variantas tinkantis, pvz., vidutiniškai 4-6 asmenų šeimai, taip pat turint elektromobilius ir kt.

Sistema montuojama labiausiai saulėtoje vietoje – nukreipus modulius į pietus, kad būtų didžiausias efektyvumas. 

Montavimo darbai trunka ganėtinai trumpai – vieną ar dvi dienas. Tačiau nuo apžiūros iki pajungimo gali praeiti ir porą mėnesių ar net ilgiau. Vis dėlto mūsų specialistai dirba greitai ir operatyviai, kad jokiam klientui neprireiktų laukti!

10 kW galios saulės elektrinės kaina

10 kW saulės elektrinės kaina priklauso nuo to, kokia įranga pasirenkama (kas sudaro saulės elektrinės komplektą: kokie moduliai, inverteriai ir kt.), taip pat ir nuo kitų techninių sprendimų. 

Tačiau kaina gali tapti mažesnė, jei gaunama APVA parama. Be to, tokiu būdu geriausiai įsisavinama parama. Pasirinkus 10 kW saulės elektrinės variantą ne tik kaina svarbi, bet ir atsiperkamumas, o šiuo atveju tai bene pats trumpiausias atsipirkimo laikotarpis.

Kaina žymiai padidėja, jei norima, kad būtų integruota 10 kW saulės elektrinė, taip vadinama elektrinė vietoj stogo, bet ne visais atvejais tai yra įmanoma. 

Įsigyti saulės elektrinę galima įvairiais būdais: 

  • pirkti iš karto sumokant visą sumą;
  • pirkti išsimokėtinai;
  • imti paskolą (bankai suteikia paskolas saulės elektrinėms įsigyti);
  • gavus APVA paramą.

Gali skirtis kaina. Pvz., kaina yra mažesnė įsigyjant su parama.

10 kW galios saulės elektrinė – kodėl verta rinktis?

Todėl, kad tai optimaliausias sprendimas dažnam elektros energijos vartotojui ir jo šeimai. Beje, juk ne veltui tai ir pats populiariausias pasirinkimas, nes labiausiai apsimoka – trigubai mažesnės išlaidos ir greičiausias atsiperkamumas. 10 kW galios saulės elektrinė sugeneruoja tiek elektros, jog jos užtenka įvairiausiems poreikiams, pvz., elektromobilio baterijos įkrovimui. 

 

 

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę