Jūsų elektros sąskaita gali būti 0€!

Elektrai kas mėnesį išleidžiate daugiau nei 70 eurų? O ar galite įsivaizduoti gyvenimą be elektros sąskaitų? Dabar tai galite paversti realybe su saulės elektrine!

Įsigiję saulės elektrinę ir pasirinkę 3 ESO atsiskaitymo būdą „Atsiskaitymas kilovatvalandėmis kiekiu pagal procentus“, elektros kaina tampa 0 €/mėn. Tai daugiau nei elektros taupymas – tai ateitis be sąskaitų!

Dar neturite saulės elektrinės? Susisiekite su mumis dabar! Mes padėsime pradėti gaminti energiją patiems.

Gaukite pasiūlymą

Jokių elektros sąnaudų

Elektros energiją gaminantiems vartotojams (su saulės elektrine) pasirinkus atsiskaitymo būdą „Atsiskaitymas kilovatvalandėmis kiekiu pagal procentus “ – elektros kaina tampa 0 €/mėn.

Nemokamai susigrąžinate 67% 

Už pasinaudojimą tinklais atsiskaitysite pagaminta elektros energija. Dalis (33%) patiektos į tinklą elektros energijos lieka operatoriui kaip mokestis už pasinaudojimą tinklais.

Energetinė autonomija

Nepriklausykite nuo svyruojančių elektros energijos kainų. Įrengta saulės elektrinė suteiks stabilumo dešimtmečiams į priekį.

Atsipirkimas per 3-4 metus

Įsirengę saulės elektrinę sutaupykite iki 100% elektros išlaidų. Pasinaudojus APVA parama saulės elektrinės atsipirkimo terminas vos 3-4 metai.

Įrengsime per 2-4 savaites

Standartinės komplektacijos saulės elektrinę įrengsime per 2-4 savaites nuo kreipimosi, priklausomai nuo lokacijos.

Mes viskuo pasirūpinsime!

Palengvinsime saulės elektrinės įrengimo procesą kiekviename žingsnyje, jog visas procesas jums būtų aiškus ir lengvas. Padėsime užpildyti paramos dokumentus ir pasirūpinsime reikiamais leidimais.

Darbo etapai

 1. 1

  Gausime užklausą

  2

  Apžiūrime pastatą

  3

  Parenkame optimalų variantą

 2. 4

  Suderiname leidimus ir paramą

  5

  Paruošiame projektą

  6

  Pasirašome sutartį

 3. 7

  Sumontuojame

  8

  Atiduodame vertinimui

  9

  Apmokome ir prižiūrime

D.U.K

Kaip apskaičiuojamas atsiskaitymas už elektrą kilovatvalandėmis?

Pasirinkus šį būdą nemokamas mokestis už pasinaudojimą tinklais, tačiau yra atsiskaitoma pagaminta elektros energija. Pvz.: jei elektrinė pagamina 10 000 kWh ir į tinklą patiekiama 7 000 kWh, tai susigrąžinsite 6 160 kWh, o likusius (840 kWh) paliksite tinkle kaip mokestį už pasinaudojimą tinklais.

Kada rinktis?

Šis atsiskaitymo būdas tinkamas turintiems įrengtą didesnės galios saulės elektrinę (ant stogo/šalia esančio sklypo ar saulės parko dalį/ nutolusią saulės elektrinę) nei esamas bendras suvartojimas bent 20 %, t.y. jei suvartojamas yra 5 000 kWh, tai reikėtų elektrinę įsirengti bent 6 kW.

Kiek kainuoja saulės elektrinė?

Į šį klausimą galima atsakyti klausimu – o kiek elektros per metus išnaudojate? Tai esminis dalykas norint sužinoti, kokia yra saulės elektrinės kaina. Todėl, kad kainos skiriasi nuo to, kokios galios saulės jėgainės reikia poreikiams tenkinti. Ar tai būtų 5 kW ar 10 kW, o gal namas didelis ir reikia 30 kW galios elektrinės? Svarbiausia, jog elektros kainos sumažės, kad ir kokia bebūtų saulės elektrinė.

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Užpildykite formą ir mes pateiksime jums saulės elektrinės pasiūlymą!


   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę