ENA parama saulės elektrinėms

Esate nedidelis, bet apie tvaresnę ateitį galvojantis verslas? Žalioji energija jums turbūt nesvetima. UAB „Veesla“ kviečia pasinaudoti Lietuvos energetikos agentūros (ENA) parama saulės elektrinėms įrengti. Susigrąžinkite iki 375,55 EUR už 1 kW arba nuo 35 proc. iki 45 proc. išlaidų už saulės elektrinių projektus.

Pagrindinės sąlygos:

  • parama skiriama labai mažoms ir mažoms įmonėms (LMMĮ), kurios įrengia visiškai naujas iki 500 kW saulės elektrines visuomeninės, gamybinės paskirties pastatuose ar kitos inžinerinės paskirties statiniuose. Parama taip pat gali pasinaudoti ūkininkai, atitinkantys LMMĮ statusą;
  • subsidija teikiama įmonėms, registruotoms ne trumpiau nei 1 metus iki paraiškos pateikimo;
  • reikia tapti gamintoju ir ne mažiau 50 % pagamintos energijos suvartoti iškart, o likusią parduoti nepriklausomam elektros energijos tiekėjui. Paramos prašymo teikimo laikotarpis: nuo 2024 03 06 iki 2024 09 06 16:00 val. Visos sąlygos.

Gaukite pasiūlymą

Susigrąžinkite dalį investicijų

ENA planuoja paskirstyti 62,7 mln. Eur paramos saulės elektrinėms sausumoje įrengti. Jei atitinkate sąlygas, raginame nedelsus susisiekti su mumis dėl saulės energijos įdarbinimo.

Prisidėkite prie žalesnės ateities

Žemę turime vienintelę, todėl galvodami apie savo ir ateities kartų gerovę, drąsiname priimti išteklius tausojančius sprendimus.

Gaminkite ir parduokite energiją

Kad atitiktumėte paramos gavimo sąlygas, turėsite ne mažiau 50 % pagamintos energijos suvartoti iškart, o likusią parduoti nepriklausomam elektros energijos tiekėjui. Žaliosios energijos gaminimas leis atsilaikyti prieš elektros energijos kainų svyravimus.

Sumontavome 4000+ saulės elektrinių 

„Veesla“ klientų sąraše – tiek privatūs, tiek verslo klientai, kurie pasiryžę įdarbinti saulės energiją savo reikmėms. „Veesla“ komandą sudaro apie 100 specialistų, kurie vieningai dirba, kad užtikrintų jūsų projekto sėkmę – nuo užklausos iki montavimo ir mokymų.

Operatyvus saulės elektrinių įrengimas

Gerbiame jūsų laiką, todėl standartinės komplektacijos saulės elektrinę įrengsime per 2–4 savaites. Projekto įgyvendinimo metu pasidalysime svarbia informacija apie modulius, technologijas, kad įgytumėte daugiau žinių apie atsinaujinančių išteklių įdarbinimą.

Garantija įrenginiams

„Veesla“ atstovauja patikimiems ir įvertintiems gamintojams: Q CELLS, SOLPLANET, FRONIUS, ENEL X, LUCHT LHZ, BLUETTI, todėl saulės moduliams suteikiama iki 30 metų garantija, o inverteriams – iki 20 m.

D.U.K

Esame įmonė, norinti pasinaudoti ENA parama ir susimontuoti saulės elektrines. Nuo ko pradėti?

UAB „Veesla“ yra patyręs saulės elektrinių sprendimų tiekėjas ir montuotojas. Pasirinkę patikimą partnerį gausite ne tik saulės elektrinės sprendimą, bet ir aiškų bendradarbiavimo procesą bei nuoseklią įgyvendinto projekto priežiūrą. Gavę jūsų užklausą ir apžiūrėję objektą parinksime jūsų verslui optimaliausią atsinaujinančios energijos sprendimą. Po to suderinsime leidimus ir paruošime projektą. Kitas žingsnis – sutarties pasirašymas. Tada vyksta montavimas ir atiduodame elektrinę vertinti. Galiausiai išmokome jus valdyti ir prižiūrėti įrenginius. Esame pasiekiami 24/7, nuolatos teikiame nuotolinę pagalbą.

Su kuo galiu pasikonsultuoti dėl ENA paramos ir mano atveju tinkamiausios įrangos?

UAB „Veesla“ specialistai gerai išmano ne tik pažangiausias technologijas ir kokiame objekte kuri įranga tinkamiausia, bet ir žino apie paramos subtilybes. Atsiųskite užklausą, ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą jūsų individualiu atveju.

Kuo jūs pranašesni už kitas įmones rinkoje?

UAB „Veesla“ subūrė apie 100 specialistų komandą, kuri vieninga ir vadovaujasi profesionaliu požiūriu. Mumis pasitiki bene geriausi atsinaujinančios energijos sprendimų gamintojai: Q CELLS, SOLPLANET, FRONIUS, ENEL X, LUCHT LHZ, BLUETTI. Projektus įgyvendiname operatyviai, o po montavimo tiekiame 24/7 palaikymą.

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę