Šilumos siurbliai oras – oras

Šildymas dar niekad nebuvo toks paprastas ir malonus! 

Kartu su specialistais parinktas šilumos siurblys oras – oras itin greitai montuojamas ir sujungiamas su šildymo sistema. Tad po įrengimo belieka tik reguliuoti temperatūrą ir nieko daugiau! Be to, tai dar yra ir išsigelbėjimas vasarą, nes tokia įranga veikia kaip kondicionierius. Nemėgstantys karščio iš karto pagalvotų – pagaliau! Tą patį pagalvotų ir tie, kurie žiemą nori tik mėgautis jaukia šiluma, bet nenori permokėti už tai ir nenori rūpintis šiluma (pvz., turint namą nešioti malkas…). Tad belieka daugiau sužinoti apie tai, kokie yra šilumos siurbliai oras – oras, kurie yra kaip kondicionieriai ir kuo gi gera tokia sistema oras oras. 

Šilumos siurblys oras – oras sudarytas iš dviejų dalių: viena dalis yra lauko pusėje (pastato išorėje), o kita dalis yra vidinėje pusėje (pastate). Šios dalys sujungiamos šaltnešiu. Įranga panaudoja orą ir jį sušildo, o po to perduoda per visas patalpas. Šitaip apšildomos patalpos, o šiltuoju metų laiku – vėsinamos, nes ši įranga veikia kaip kondicionierius.

Šilumos siurbliai oras – oras gali būti skirtingų tipų. Pvz., Samsung šilumos siurbliai (oras oras) yra dviejų tipų:

 • „Split“ – tai siurblys su vienu vidiniu bloku ir vienu išoriniu bloku. Montavimas yra paprastas, tad itin gerai tinka šildyti mažesnio ar vidutinio ploto patalpas. Tokio tipo „šildytuvas“ turi 3 metų garantiją. 
 • „MultiSplit“ – ši įranga sudaryta iš vieno bloko montuojamo išorėje ir iki 5 vidinių blokų, kurie montuojami pastate. Toks sprendimas ypač tinka didesnio ploto namų šildymui. Tokiai įrangai suteikiama 5 metų garantija.

Kuris šilumos siurblys oras – oras labiausiai tiktų Jūsų patalpoms – lengviau apsispręsti aptarus tai su Veesla specialistais. Pateikiami geriausi šildymo sprendimai, taip pat patarimai ir individualizuotos rekomendacijos.

Samsung šilumos siurblių atstovas Lietuvoje yra Veesla. Jos darbuotojai diegia ir atlieka montavimo darbus visoje šalyje. Samsung šilumos siurbliams suteikiama garantija. Todėl tokie siurbliai yra patikimi, nes sistema veikia labai ilgai. Taip pat vertėtų žinoti, jog Veesla specialistai vykdo įrangos priežiūros darbus. Toks aptarnavimas reikalingas norint užtikrinti sklandų veikimą ir to reikia tik kartą per metus, ir daugiau nieko(!), argi ne puiku? 

Šilumos siurblys oras – oras: pliusai ir minusai

Kai norisi komforto ir jokių rūpesčių – tai apie kitokį sprendimą net nesinori galvoti! Tad vargu, ar yra minusai, nebent galingo siurblio kaina gali gąsdinti, bet juk esant tokiems privalumams-pliusams ir galimybei sutaupyti – išgaruoja minusas dėl kainos.

Tad kokie gi tokios sistemos pliusai, kurioje yra šilumos siurblys oras oras (ir kondicionierius(!), o juk tai jau yra didelis pliusas!)

 • labai lengvas naudojimas;
 • priežiūra – tik kartą per metus;
 • sistema atitinkanti mūsų klimatą;
 • visiškai saugi;
 • tinka įvairaus ploto patalpoms;
 • pritaikoma kiekviename interjere;
 • aukšto lygio kokybė;
 • ilgaamžiška sistema;
 • montavimas itin greitas;
 • aukštas efektyvumas;
 • taupymas (sumažėja išlaidos šildymui, dėl ko greičiau atsiperka tokia įranga).

Ir tai yra tikrai dar ne visi pliusai. Pesimistai tikriausiai norėtų sužinoti apie minusus. Galima, žinoma, juos irgi pateikti. Tai yra priežiūra, kurią geriau, kad atliktų profesionalai, bet jos prireikia tik vieną kartą per metus. Nevertėtų to daryti patiems (tokiu būdu padidėja gedimo tikimybė ir šitaip įmanoma prarasti garantiją). 

Du viename – šildymo sistemos ir kondicionieriai

Šildymo sistema oras oras ne tik šildo, bet ir puikiai vėsina! Tad tai yra nuostabus sprendimas, kai yra du dalykai – šilumos siurblys ir kondicionierius – viename (t. y. vienoje įrangoje). O juk to prireikia visais metų laikais! 

Šilumos siurblių oras – oras veikimo principas yra toks kaip ir kondicionieriai, bent jau labai panašus. Tiesiog dar yra šildymo funkcija. Šis šilumos siurblys-kondicionierius „ima“ šilumą iš aplinkos ir ją perneša šaltnešiais (freonu pripildytais vamzdeliais) į namus, o patalpose šiluma sklinda oro išpūtimo būdu. 

Tokio siurblio įrengimas tiek bute, tiek namuose ar kitose patalpose ypač vertingas ne tik dėl šilumos. Tačiau taip pat ir dėl puikaus vėsinimo, kai yra itin karšta. Šioje sistemoje yra kondicionieriai, kurie labai gerai vėsina visas patalpas iki reikiamos temperatūros. Todėl per visus metus tikrai nebus nei šalta, nei karšta. 

Siurblių oras – oras kaina

Šilumos siurbliai oras – oras gali patenkinti įvairiausius žmogaus poreikius susijusius su šiluma ir kondicionavimu. Tad ir tokios įrangos kaina yra atitinkama. Tačiau, kaip visada, galima rasti išeitį. Viena išeitis – šilumos siurbliai oras – oras įsigyjami išsimokėtinai. Kita išeitis yra kompensacija, kurią galima gauti pateikus paraišką. Vertėtų įsidėmėti, jog tokios įrangos yra ne tik šildymui, bet ir vėsinimui, nes yra kondicionieriai.

Nuo ko priklauso kaina?

Šilumos siurblių oras oras kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Vien dėlto, jog tokie siurbliai yra skirtingi, nes jų yra įvairių tipų. Vėl gi, kaip ir visur egzistuojantis dalykas, jog kuo galingesnis ir turintis daugiau funkcijų bei išmanių sprendimų, tuo ir kaina žymiai didesnė. Tačiau, argi nesinorėtų, kad šilumos siurblys oras – oras (ir kondicionierius viename!) turėtų daugiau privalumų? O jei toks siurblys dar sugebės ir daugiau sutaupyti? Nerealiai gerai, ar ne? 

Tapkite išmanūs ir skirkite savo brangų laiką iš tikro svarbiai veiklai, o šilumos siurbliai oras – oras ir kondicionieriai tegul atlieka savo funkcijas atitinkamu laiku! Juk Samsung šilumos siurbliai oras – oras gali būti susieti su išmaniųjų namų sistemomis. Tik įsivaizduokite save tokioje situacijoje, kai norite nuvykti į savo sodybą žiemos metu ir žinote, jog sodyboje šalta, bet Jūs savo išmaniajame įjungiate šildymą ir kol atvykstate, tai patalpose jau maloniai šilta. Skamba pasakiškai gerai, ar ne? Ko reikia – tiesiog kreiptis į Veesla specialistus, kurie padės parinkti geriausią ir optimaliausią šildymo sprendimą (šilumos siurbliai oras – oras arba šilumos siurbliai oras – vanduo). Tad galėsite džiaugtis šiluma šaltuoju metų laiku ir malonia vėsa šiltuoju periodu!

  0
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę