fbpx
Home Services Saulės elektrinių parkas

SAULĖS ELEKTRINIŲ PARKAS

Pasaulyje prieš dešimtmetį prasidėjęs ir milijonus elektros energiją savo reikmėms gaminančių vartotojų vienijantis judėjimas palaipsniui įgauna pagreitį ir Lietuvoje. Galime drauge pasidžiaugti tuo, kad Lietuva tapo viena pirmųjų šalių Europoje, įgyvendinusi mažosios žaliosios energetikos plėtros modelį, kuomet elektros energiją galima gaminti vienoje vietoje, o vartoti kitoje. Saulės energijos panaudojimas yra vienas iš optimaliausių būdų, padedančių spręsti kylančių energijos kainų sudaromas problemas: augančius energijos kaštus ir didėjančią priklausomybę nuo iškastinio kuro. Dėl šios priežasties vis daugiau privačių namų ūkių ryžtasi tapti gaminančiais vartotojais ir investuoti į saulės elektrines.
Būdami vieni iš saulės elektrinių parko inovatorių, greitu laiku ketiname pasiūlyti Jums naujos kartos paslaugą, suteikiančią galimybę visiems nekilnojamo turto savininkams tapti gaminančiais žaliosios elektros energijos vartotojais. Teisinė bazė šiam atsinaujinančios energetikos plėtros modeliui įsigalios jau 2019 m. spalio 1 d. Tapę VEESLA saulės elektrinių parko projekto partneriais, tapsite pirmaisiais geografiškai nutolusių saulės elektrinių dalies savininkais.

Geografiškai nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimas – racionalus sprendimas, jos savininkui suteikiantis daugybę privalumų:
 • Įsipareigojame pasirūpinti visais elektrinės įrengimo ir priežiūros darbais jos gyvavimo laikotarpiu. Jums bus taikomas tik metinis elektrinės aptarnavimo mokestis.
 • Nutolusių saulės elektrinių dalies savininkais galite tapti gyvendami ne tik nuosavame name, bet ir bute, nepaisant to, jog butų gyventojai šiuo metu neturi galimybės elektros energijos pasigaminti patys.
 • Ne tik sumažinsite metines elektros energijos išlaidas, bet ir būsite mažiau priklausomi nuo elektros kainos svyravimų ateityje – dalį Jums reikalingos elektros energijos pasigaminsite patys.
 • Prisidėsite prie aplinkai draugiškesnės elektros energijos gamybos.
 • Svarstote galimybę tapti pirmaisiais geografiškai nutolusių saulės elektrinių dalies savininkais ir gaminti bei vartoti žalią ir švarią elektros energiją? Kreipkitės, atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius, rasime optimaliausią sprendimą!

  Atsisiųsti daugiau medžiagos:

  Susisiekite
  Patarimai