fbpx
Home Services Baterijos, energijos kaupimo sistemos, saugyklos

BATERIJOS, ENERGIJOS KAUPIMO SISTEMOS, SAUGYKLOS

Šiandieniniame pasaulyje vis didesnis dėmesys skiriamas senkančių Žemės išteklių bei jų gavybos sukeltoms aplinkosaugos problemoms spręsti. Tradicinius energijos gavybos būdus siekiama pakeisti atsinaujinančiais energijos šaltiniais – ištekliais, kurių atsiradimą sąlygoja tokie gamtos reiškiniai, kaip saulės šviesa, vėjas ir vanduo bei paversti juos neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi. Atsinaujinančiųjų išteklių energijos gamybos įrenginių statoma vis daugiau, todėl energijos kaupimo poreikis pastaraisiais metais taip pat sparčiai auga. Ilgą laiką galimybės apsirūpinti elektra iš saulės energijos buvo ribotos. Dienos metu būdavo pagaminama daugiau elektros energijos negu reikia, o vakare ir naktį nebuvo galimybės jos vartoti. Dabar įdiegus bateriją į savo namų saulės energijos sistemą, dieną pagamintą energiją galima sukaupti ir suvartoti bet kuriuo paros metu – netgi naktį. Tokiu būdu kaupdami energiją įgaunate nepriklausomybę nuo elektros kainos svyravimų bei elektros tinklų gedimų ir sutrikimų. Kaip veikia energijos kaupimo schema:
 • Rytas: minimali energijos gamyba, didelis energijos poreikis.
 • Patekėjus saulei baterijos pradeda gaminti energiją, tačiau jos nepakanka rytinės energijos poreikiams patenkinti. Trūkstamos energijos kiekis bus papildomas iš baterijoje sukauptų energijos resursų.
 • Vidurdienis: maksimali energijos gamyba, mažas energijos poreikis.
 • Dienos metu pagaminama daugiausia saulės energijos. Kadangi energijos poreikiai šiuo paros metu yra minimalūs, didžioji dalis energijos kaupiama baterijoje.
 • Vakaras: minimali energijos gamyba, didelis energijos poreikis.
 • Daugiausia energijos suvartojama vakare, kuomet saulės elektrinė pagamina mažai energijos, arba jos nepagamina išvis. Trūkstamos energijos kiekis vėl bus papildomas iš baterijoje sukauptų energijos resursų.
  Energijos kaupimo ir saugojimo technologijos leidžia elektros energijos įmonėms būti lankstesnėms gaminant, o vartotojams – vartojant elektros energiją, pagamintą iš atsinaujinančių išteklių.
  Svarstote apie energijos kaupimą ir saugojimą? Nedvejodami kreipkitės į VEESLA – mūsų patyrusi ir kvalifikuota komanda atsižvelgdama į individualius Jūsų poreikius, ras optimaliausią, tik Jums pritaikytą sprendimą!

  Atsisiųsti daugiau medžiagos:

  Susisiekite
  Patarimai