fbpx
Home Services Akumuliaciniai radiatoriai

AKUMULIACINIAI RADIATORIAI

Visi puikiai žinome, kad Lietuvoje šildymo sezonas trunka daugiau nei pusę metų ir sudaro nemažą namų ūkio išlaidų dalį. Todėl turbūt kiekvienam, kuris statėsi arba dar tik statosi namą, ypatingai aktualu pasirinkti tinkamiausią, patogiausią ir ekonomiškiausią šildymo būdą. Pasirinkimo galimybių rinkoje egzistuoja išties daug, pasiūla didžiulė, viešojoje erdvėje galima išgirsti begalę patarimų, o kiekvienas šildymo įrangos pardavėjas giria savo prekę. Į ką atsižvelgti, kaip neapsirikti ir į kokią kokią sistemą racionaliausia investuoti?
Atsižvelgdami į charakteristikas ir privalumus vis daugiau namų ūkių renkasi elektrinį šildymą. Elektriniai akumuliaciniai radiatoriai yra lengvai montuojami ir prižiūrimi, ilgalaikiai, ekonomiški, veikia neskleisdami nei garso, nei kvapo, pasižymi subtiliu šiuolaikišku dizainu, taupo elektros sąnaudas, padeda sukurti pageidaujamą namų mikroklimatą, rūpinasi vidaus patalpų jaukumu ir komfortu, tinka tiek gyvenamajam būstui, tiek komercinės paskirties patalpoms, todėl gali būti naudojami ir pagrindiniam, ir papildomam šildymui.
Pasitelkus išmaniuosius įrenginius, elektrinius akumuliacinius radiatorius galima valdyti nuotoliniu būdu. Tam šildymo sistemą reikia užprogramuoti nustatant pageidaujamus parametrus pageidaujamose patalpose, pasirenkant savaitės dienas ar netgi valandas.

Kaip veikia elektrinis akumuliacinis radiatorius? Jame yra įmontuotos akumuliacinės šamotinės plokštės, kurios, elektriniam šildytuvui pakaitinus 15–20 minučių, įkaista maždaug iki 85 laipsnių. Termostatui išjungus radiatorių, šis elektros energijos nebenaudoja, tačiau šamotinėje plokštėje sukaupta šiluma dar ilgai skleidžiama į patalpą.
Elektrinis akumuliacinis šildymas yra puikus sprendimas dažnai iš namų ilgesniam laikui išvykstantiems žmonėms, kuriems grįžus yra aktualu greitai prišildyti gyvenamąsias patalpas. Elektriniai akumuliaciniai radiatoriai tą padaro per dvi ar tris valandas.
Akumuliaciniai radiatoriai pasižymi saugumu ir praktiškumu saugiai naudoti. Radiatoriaus paviršius nebūna karštas nepaisant to, jog šamotinė plokštė įkaista iki 85 laipsnių.
Jei nusprendėte rinktis elektrinį akumuliacinį šildymą, nedvejodami kreipkitės į VEESLA – mūsų patyrusi ir kvalifikuota komanda atsižvelgdama į individualius Jūsų poreikius, ras optimaliausią, tik Jums pritaikytą sprendimą!

Susisiekite
Patarimai