Naujos kartos saulės elektrinė

Paskelbta

Įsirenkite naujos kartos saulės elektrinę ant savo pastato stogo ir mėgaukitės saulės spindulių nauda! Tai – patikrintas ir patikimas ilgaamžis sprendimas.

 

Q.PEAK DUO ML-G10 395-415, tai – pati išsamiausia pramonės šakos bandymo programa. Q CELLS yra pirmasis saulės modulių gamintojas atitinkantis išsamiausią pramonės šakos kokybės programą – nepriklausomo sertifikavimo instituto „TÜV Rheinland“ naujoji „Quality Controlled PV“. Didžiuojamės būdami oficialiais Q CELLS modulių atstovais Lietuvoje.

Ilgai išliekančios geros eksploatacinės savybės:

 1. „Anti LID“, „Anti PID“1, „Hot-Spot Protect“ ir „Traceable Quality Tra.Q™“ technologijos užtikrina ilgalaikį efektyvumą.
 2. Įveikia 21% efektyvumo slenkstį;
 3. Elementų išdėstymo be tarpų Q.ANTUM DUO Z Technology padidina modulio efektyvumą iki 21,4%.

Jūsų saulės elektrinė įveiks ekstremalias klimato sąlygas – tai patvirtinta! Įrengtos saulės elektrinės rėmas pagamintas iš specialios technologijos aliuminio lydinio, tad yra tinkamas didelėms sniego (5400Pa) ir vėjo (4000Pa) apkrovoms.

 Tai – jūsų patikima investicija:

 • 12 metų garantija gaminiui;
 • 25 metų garantija tiesinėms eksploatacinėms savybėms.

 

Inverteriai

Ilgaamžių inverterių gamintojai – Solplanet ir Fronius, kuriuos oficialiai atstovaujame Lietuvoje, užtikrins kokybišką jūsų saulės elektrinės veiklą. 

✔️ Solplanet yra įgijusi nuopelną, kaip įtakingiausia įmonė fotovoltinių inverterių rinkoje 2021 metais bei labiausiai montuotojų rekomenduojamas inverterių prekės ženklas 2021 metais privačiame sektoriuje.

✔️ Fronius – vieni atspariausių inverterių rinkoje! 

Pradėkite gaminti energiją šiandien! Veesla specialistai jums su malonumu padės ir pakonsultuos. Užtikriname pagalbą bet kuriuo paros metu, patyrusius montavimo specialistus bei aukščiausią kokybę ir patikimumą. Šiais metais jau įrengėme virš 600 saulės elektrinių – ilgaamžių ir kokybiškų.  Pakalbėkime dar šiandien, susisiekite!

Taip pat skaitykite

2022 M. ENERGIJOS KAUPIMO- SAUGOJIMO ĮRENGIMŲ PATIKRINIMAS. GERIAUSI ŽENKLAI – PRIMO GEN24 PLUS ĮVERTINTAS AUKŠČIAUSIU SISTEMOS NAUDINGUMO RODIKLIU FRONIUS GEN24 PLUS – GERIAUSIAS ĮRENGINYS ABEJAIS ETALONINIAIS ATVEJAIS

Berlyno taikomųjų mokslų universiteto 2022 m. energijos saugojimo inspekcijos rezultatai

Q CELLS naujienos: „Hanwha Solutions“ pristato „ambicingą planą“ atkurti visą JAV saulės energijos tiekimo grandinę

„Hanwha Solutions“ turi „ambicingą planą“ atgaivinti JAV saulės energijos gamybą,

Pigi saulės elektrinė gali kainuoti brangiai

Lietuva išgyvena tikrą saulės elektrinių bumą – nuosavas saulės jėgaines įsirengti

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę