Bene pirmieji laidojimo namai, sostinėje įsirengę saulės elektrinę 

Paskelbta

Dažnas sostinės ir kelių kitų aplinkinių miestelių gyventojas UAB „Tadora“ iš karto susieja su laidojimo namais „Amžinybė“. Ši bendrovė daugiau kaip 20 metų  vienoje vietoje teikia visas su laidotuvėmis susijusias paslaugas. 

„Greičiausiai sostinėje esame pirmieji laidojimo namai, įsirengę saulės elektrinę, – šypsojosi UAB „Tadora“ direktorė Agnė Babelienė. – Nebent tokia pačia veikla užsiimantys kolegos tai yra pasidarę ne ant laidojimų namų stogo, o kur nors kitur“. 

„Tadora“ valdo daug pastatų, bet neturi dujų ar kitų resursų todėl naujai įrengtose patalpose šildymui ir vėsinimui naudoja elektrą. „Pastatas esantis Talino g. 10A saulės elektrinei įrengti buvo tinkamas – plokščias stogas leido saulės modulius nukreipti ir sumontuoti taip, kad jie būtų atsukti tiesiai į saulę. Paskaičiavome, kad po kelerių metų saulės elektrinė atsipirks, mūsų veiklos išlaidos sumažės, be to, tai – žingsnis tvarumo link: naudosime žaliąją energiją“, – teigė A. Babelienė. 

„Kovo mėnesį, 2024 m. ant laidojimo namų stogo Talino g. 10 A pastatėme 159 vnt.  Jinko Tiger 440W saulės modulius, generuojantį 69,96 kW galios ir Solplanet 100 kW galingumo inverterį. Džiaugiamės, kad „Tadora“ pasirinko mus, neabejoju, kad rudeniop priimtu sprendimu džiaugsis ir bendrovė“, – sakė „VEESLA“ saulės elektrinių B2C vadybininkas Eimintas Stulpinas. 

Nors saulės elektrinę įsirengė pavasarį, įmonės vadovė A. Babelienė negalėjo pasigirti tvariai pagamintos elektros kiekiais: žiemą saulė Lietuvoje lepina retai. „Bet kaip sakoma: roges ruošk vasara, taip ir su saulės elektrine – ruoškis žiemą, nes saulės elektrinė pradės taupyti nuo pat pirmųjų saulės spindulių. Įsirengėme, sumokėjome ir laukiame įrenginio grąžos“, – pasakojo „Tadoros“ direktorė. 

Šiuo metu įmonė turi šešis laidojimo namus: be jau minėtų Talino g., dar vienus – Dzūkų g. – Vilniuje, taip pat – Naujojoje Vilnioje, Švenčionyse, Zarasuose bei Molėtuose. „Domėjomės galimybe saulę įdarbinti ir ant šių objektų“, – sakė įmonės direktorė ir patikino, kad tvarių sprendimų ieškos ir ateityje. 

Domina saulės elektrinės įsigijimas Jūsų įmonei, bet nežinote nuo ko pradėti? Gaukite VEESLA sukurtą brošiūrą, kurioje aprašėme, nuo ko reikėtų pradėti, kokie dokumentai reikalingi norint įsirengti saulės elektrinę.

Susisiekite info@veesla.lt

Taip pat skaitykite

„INVEGA“ tęsia paraiškų priėmimą saulės elektrinėms įsigyti

Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA)  tęsia

Pilviškiuose gaminama mediena, „sušildyta“ saulės energijos

Saulės elektrinė ant uždarosios akcinės bendrovės „Remavita“ stogo veikia pusketvirto

ESO gaminančio vartotojo sąlygos visiems iki 10 kW

Džiugios naujienos! Nuo šiol ESO gaminančio vartotojo sąlygas gali gauti

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę