Artėja 40 mln. APVA parama: ką reikia žinoti?

Paskelbta

Lietuvos Respublikos energetikos ministerija skelbia – gaminančių vartotojų Lietuvoje jau 50 tūkstančių, o artimiausiu metu bus dar viena 40 mln. paramos injekcija! Ką tai reiškia?

Gyventojai, ketinantys tapti gaminančiais vartotojais, jau gali pradėti ruoštis įsirengti nuosavą saulės elektrinę! Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) jau šį mėnesį paskelbs kvietimą norintiems gauti valstybės dotaciją saulės elektrinės įsirengimui.

 

Kas keičiasi?

✅ Paramos suma nekinta skiriama 323 Eur su PVM už 1 kW įrengtosios saulės elektrinės galios, TAČIAU su prašymu skirti paramą būtina pateikti ir išduotas ESO prisijungimo sąlygas. 

Svarbu!

✅ Išduotos prisijungimo sąlygos, kurias reikės teikti kartu su paraiška, galios 90 dienų, per kurias galutinai būtina apsispręsti dėl elektrinės įsirengimo;

✅ Saulės elektrinę būtina įsirengti per 9 mėn. nuo paramos gavimo;

APVA finansavimo sąlygos galioja norintiems su parama įsirengti iki 10 kW galios saulės elektrinę savo sklype ar ant stogo.

Nelaukite! Į APVA paramą pretenduojančių bus daug, tačiau pasinaudoti ja spės tik tie, kurie turės išduotas ESO sąlygas. Nežinote nuo ko pradėti? Mes užsakysime ESO sąlygas, paruošime paramos dokumentus pateikimui į APVA sistemą už jus. 

 

Taip pat skaitykite

Naujiena – Qcells Q.Tron premium saulės moduliai!

Naujiena, kurios laukėte, jau mūsų sandėlyje! Premium saulės elektrinės moduliai

Saulės elektrinė 20 tūkst. putpelių ūkiui

Modernus ūkis reikalauja tvarių ir novatoriškų sprendimų. Šįkart įrengėme

Aplankėme tarptautinius partnerius Austrijoje

Galime pasididžiuoti sėkminga partneryste su mūsų tarptautiniais partneriais, inverterių

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  


      0
      Jūsų krepšelis
      Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę