APVA parama saulės elektrinei įsirengti: nuo rugsėjo 21 d.

Paskelbta

APVA skelbia ankstinanti kvietimus gauti paramą saulės elektrinei įsirengti – gyventojai kviečiami teikti paraiškas jau nuo rugsėjo 21 dienos! Gyventojai galės gauti finansavimą nedidelės galios (iki 10 kW) saulės elektrinėms įsirengti arba saulės parkuose įsigyti. Kaip skelbiama, gyventojai gali įsigyti ir didesnės nei 10 kW galios elektrinę, tačiau finansavimas bus skiriamas už 10 kW. Susipažinkite su esmine informacija.

Parama saulės elektrinėms su inverteriu ir atskirai saulės elementams

Ši parama bus teikiama tiek saulės elektrinėms su inverteriu, tiek atskirai saulės elementams. Gyventojai, kurie ketina įsirengti saulės elektrinę toje vietoje, kur ir vartos elektros energiją, geografiškai nutolusiuose nuo elektros energijos vartojimo vietose arba elektros energijos vartojimo vietoje daugiabučiame pastate ar jo teritorijoje, galės gauti:

 • 243 eurų arba 323 eurų kompensaciją už 1 kW, priklausomai nuo to, ar elektrinę įrenginės su inverteriu ar be jo. 

Gyventojams, kurie įsigys saulės elektrinę iš elektrinių parko, bus kompensuojama:

 • 323 eurai už 1 kW.

SVARBU: APVA pabrėžia, kad prieš įsirengdami saulės elektrines, gyventojai turi įsivertinti savo elektros vartojimo poreikius ir technines elektrinės prijungimo galimybes. Dėl šios priežasties visų pirma labai rekomenduojama pasikonsultuoti su ESO.

Per paskutinius metus gaminančių vartotojų skaičius išaugo

APVA dalinasi, jog Lietuvoje per paskutinius metus gaminančių vartotojų skaičius sparčiai augo. 2020 m. rugsėjį Lietuvoje buvo 7096 gaminantys vartotojai – tai yra TRIS kartus daugiau nei prieš metus ir net AŠTUONIS kartus daugiau nei prieš dvejus metus! 

Gaminančių vartotojų įrengtoji galia per metus išaugo daugiau nei tris kartus ir šiuo metu siekia daugiau nei 65 MW. Labai tuo džiaugiamės ir raginame prisidėti prie šios statistikos ir jus įsirengiant nuosavą saulės elektrinę!

Nuorodos į aktualią informaciją 

 • Aktualią informaciją apie paramą saulės elektrinėms, kai elektros vartotojas planuoja elektrinę įsigyti iš elektrinių parko, galite rasti: https://bit.ly/33EtA4O.
 • Aktualią informaciją, kai saulės elektrinė bus įrengiama vartojimo vietoje, geografiškai nutolusioje vietoje arba daugiabučiame name ar jo teritorijoje, galite rasti: https://bit.ly/33EJTyP

Paraiškas galima teikti visą mėnesį – nuo rugsėjo 21 d. iki spalio 21 d.

Mes galime jums padėti!

Siekdami sukurti geresnius gyventi namus, kurie nesukelia neigiamo poveikio aplinkai, planuojame, projektuojame ir parenkame tokius draugiškus aplinkai sprendimus: saulės elektrines namams ir verslui, šilumos siurblius, akumuliacinius radiatorius, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas, automobilių krovimo stoteles ir VEESLA saulės elektrinių parką.

Norite prisidėti prie sąmoningo vartojimo idėjos ir susikurti energetinę nepriklausomybę? Susisiekite su mumis ir atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius rasime optimaliausią sprendimą!

Veesla.lt komanda gali jums padėti:

 • Konsultuojame ir pildome APVA paraiškas;
 • Konsultuojame saulės elektrinės įrangos klausimais;
 • Montuojame saulės elektrines.

Taip pat skaitykite

„Pakaitos“ mezgimo ir siuvimo įrenginius maitina saulė

Viena  labiausiai patyrusių gamybinių įmonių Lietuvoje akcinė bendrovė „Pakaita“

Mažesnės metalinių tvorų gamybos išlaidos su saulės elektrine

Beveik dešimt metų Panevėžio rajone, Barklainių I kaime veikianti metalinių tvorų,

Verslui – LEA parama baterijoms

❓Planavote įsirengti saulės elektrinę savo verslui, tačiau negavote ESO kaip gaminančio

Gaukite pasiūlymą jau šiandieną!

Pildykite forma arba skambinkite +370 625 58999  

   0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę