30 kW saulės elektrinės

Kai saulės elektrinė pagamina elektros energijos tiek, jog dideliame name ir šalia jo galima turėti viską, kas veikia panaudojant elektrą – elektromobiliai, patalpų ir vandens šildymas, nemažai buitinių prietaisų, sauna, nuosavas gręžinys ir dar daug visko. O jei dar užsiimama kokia nors veikla, pvz., kažkas iš namiškių mėgsta gaminti ir dažnai ką nors skanaus kepa orkaitėje, o gal namų šeimininkas meistrauja dirbtuvėse. Viskas įmanoma su 30 kW saulės elektrine, nes ji leis patenkinti bet kokį elektros poreikį už tai beveik nieko nemokant!

30 kW saulės elektrinė – efektyvu ir paprasta

Žinant, jog elektros energijos per metus suvartojama apie 30 000 kWh ir nenorint matyti didelių sąskaitų – 30 kW saulės elektrinė yra tikrai puikus sprendimas. Juk įrengimas itin paprastas, o sistema efektyviai patenkina visų metų elektros energijos poreikius! 

Tokios 30 kW saulės elektrinės sistemą sudaro visas komplektas įrangos: moduliai, įtampos keitikliai (inverteriai), optimizatoriai, laikančiosios dalys, montavimo konstrukcija ir kitos sudedamosios. Be to, saulės elektrinės darbą galėsite stebėti ir valdyti savo išmaniajame įrenginyje!

Su 30 kW saulės elektrinės įrengimu susiję darbai gali užtrukti ir porą mėnesių, nors pats montavimas atliekamas vos per porą dienų. 

30 kW galios saulės elektrinės kaina

30 kW saulės elektrinės įrangos komplektas ir jos gamintojai, montavimo vieta (ant stogo ar žemės) ir techniniai sprendimai – pagrindinės priežastys, dėl kurių kaina gali skirtis.

Kaina labai padidėja, jei pasirenkama montuoti jėgainę vietoj stogo (integruota 30 kW saulės elektrinė), bet toks montavimo būdas ne visada gali būti įmanomas. 

30 kW saulės elektrinės kaina priklauso ir nuo įsigijimo galimybių: mokant iš karto, perkant išsimokėtinai, imant paskolą, gavus APVA paramą. Žymiai mažesnė kaina yra tuomet, kai gaunama parama. Paskolos atveju yra palūkanos. 

Reiktų atsižvelgti ir į atsiperkamumą, nes ne tik kaina yra svarbi. Kuo didesnės galios, šiuo atveju 30 kW saulės elektrinė, tuo greitesnis atsiperkamumas. 

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę